Neįgaliesiems

Ž. Baguška: „Reikia stengtis pasinaudoti suteiktu šansu“

FK „Panevėžys“ saugui Žygimantui Baguškai šis sezonas neeilinis – žaidėjas debiutavo Lietuvos A lygos čempionate. 18-etis futbolininkas po keitimų reprezentacinės miesto komandos sudėtyje pasirodė susitikimuose su „Kauno Žalgirio, Vilniaus „Riterių“ ir Marijampolės „Sūduvos“ ekipomis.

 

Ž. Baguška rungtyniavo ir visuose penkiuose FK „Panevėžys B“ susitikimuose Lietuvos Pirmos lygos čempionate.

Jauniausias „Panevėžio“ ekipos žaidėjas kol kas aikštėje daug laiko nepraleidžia, bet džiaugiasi jam suteiktu šansu.

„Rungtyniauti stipriausioje šalies futbolo lygoje jaunam žaidėjui – neįkainojama nauda. Lyginant su jaunimo futbolu, čia visiškai kiti greičiai, kitas žaidėjų mąstymas bei fizinis pasirengimas. A lygoje negali atsipalaiduoti nė sekundei, nes nuolat jauti priešininkų spaudimą. Sparčiau tobulėti padeda ir žaidimas šalies Pirmos lygos pirmenybėse. Šioje lygoje rungtyniauti su gerokais vyresniais varžovais irgi nėra lengva“, – įspūdžiais iš A bei Pirmos lygų susitikimų dalinosi Ž. Baguška.

Paklaustas, ar nekaustė baimė ir įtampa debiutavus A lygos rungtynėse, panevėžietis teigė, jog apie tai visiškai negalvojo.

„Tuo metu, kai žengi į aikštę, galvoji kaip tiksliau išpildyti trenerių nurodymus ir būti naudingu komandai. Reikia stengtis pasinaudoti suteiktu šansu, o ne paisyti varžovų autoriteto ir drebinti kinkas“, – ryžtingai kalbėjo 18-etis futbolininkas.

Vidurio saugų grandyje rungtyniaujantis Ž. Baguška teigė, kad „Panevėžio“ ekipoje jam labiausiai imponuoja komandos kapitono Pauliaus Janušausko žaidimas, iš kurio vaikinas semiasi patirties tiek treniruočių, tiek rungtynių metu.

Panevėžyje gimęs ir užaugęs Ž. Baguška anksčiau treniravosi pas Juozą Aleksą ir Darių Butkų. Su gimtojo miesto komanda žaidėjas yra tapęs Elitinės jaunių futbolo lygos pirmenybių prizininku.

Jau pravėrusiam reprezentacinės miesto komandos duris vaikinui dar liko vieni metai mokytis Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje. Baigęs gimnaziją Ž. Baguška savo ateitį ketina sieti su futbolu.

FK Panevėžys informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS