Neįgaliesiems

Žaidėjai kviečiami dalyvauti atvirojoje treniruotėje LFF stadione

Birželio 3 dieną Vilniuje, LFF stadione įvyks atviroji treniruotė, skirta Vilniaus regiono futbolininkams, gimusiems 2008 ir 2009 metais.

Lietuvos futbolo federacijos Techninis departamentas kviečia atrankose dalyvauti norinčius žaidėjus, kurie gali užsiregistruoti iki š. m. birželio 1 dienos 12:00 valandos.

Dalyvių registracija vykdoma adresu info@jaunimofutbolas.lt. Laiške būtinai prašome nurodyti žaidėjo vardą, pavardę, gimimo metus, atstovaujamą organizaciją ir žaidybinę poziciją.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, vienoje amžiaus grupės atrankoje galės dalyvauti ne daugiau 50 žaidėjų. Sulaukus gausesnio užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus, jiems bus suteikta galimybė sudalyvauti būsimose atrankose.

Į stadioną organizatoriai kviečia atvykti pusvalandį iki renginio pradžios bei laikytis LR Vyriausybės nutarime dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos nurodytų reikalavimų. Žiūrovai į stadioną bus leidžiami su kaukėmis ir išlaikant saugų 2 metrų atstumą.

„Atvirųjų treniruočių ciklą pradėsime nuo Vilniaus regiono ir vėliau surengsime panašias treniruotes vaikinams ir merginoms kituose Lietuvos regionuose. Dėl epidemiologinės situacijos turėjome nukelti savo planus, tad smagu, jog pagaliau galime vykdyti, su dideliu entuziazmu, šias treniruotes“, – teigė LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde.

Treniruočių tvarkaraštis:

12:30 val. – 2009 m. gimusių žaidėjų grupė

14:30 val. – 2008 m. gimusių žaidėjų grupė

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS