Neįgaliesiems

Žaidėjų verdiktas po atrankos turnyro finišo: „Pasimokysime iš klaidų ir būsime geresni“

Po Lietuvos rinktinės pralaimėjo Europos čempionato atrankos finiše Juodkalnijoje futbolininkai teigė, jog šis ciklas suteikė daug gerų pamokų ir patirčių, kurios bus naudingos ateičiai.

19-metis Gvidas Gineitis, šiemet tapęs vienu rinktinės lyderių, neslėpė apmaudo dėl rungtynių baigties, tačiau įžvelgė ir nemažai pozityvo visuose metuose.

„Kamuolį kontroliavome, treneris sakė, kad darytume daugiau perdavimų, laikytume kamuolį. Mes tą darėme, bet rezultatas neigiamas. Nėra nuotaikos.

Pirmas įvartis visada duoda šaltą dušą. Jie pakyla, duoda stipresnį spaudimą, o mes buvome sutrikę. Tačiau nesugriuvome ir tai yra svarbiausia.

Pozityvas tas, kad pradėjome žaisti futbol. Nebėra to mušimo kamuolių į priekį ir bandymo gintis visas rungtynes. Pradėjome žaisti futbolą ir manau, kad kitais metais turėtume kopti dar aukščiau“, – dėstė žaidėjas.

Su juo sutiko ir rinktinės gynėjas Justas Lasickas.

„Nereikėtų pradėti daryti panikos, dar ne tokios komandos pralaimi. Rinktinių futbolas dėl to ir žiaurus, nes ruošiesi ilgai, o tada įvyksta vienerios rungtynės ir pagal jas tave prisimena ilgą laiką. Reikia ne tik į save žiūrėti, varžovas lygiai tą patį galvoja.

Jie irgi norėjo laimėti, jiems tai svarbu. Varžovų žaidėjai, menka staigmena, jie aukštesniame lygyje žaidžia. Mes kopiame į kalną, tai nepavyko šįkart, bet tai nenubraukia viso darbo, kurį šio ciklo metu padarėme.

Daug didesnis būtų pralaimėjimas, jei sakytume, kad daug kas yra blogai, reikia daug ką keisti ar panašiai. Pasimokysime iš klaidų ir būsime geresni“, – kalbėjo vienas rinktinės senbuvių.

Apie augimą svarstė ir vėl tarp rinktinės vartų virpstų sugrįžęs Edvinas Gertmonas.

„Manau, buvo tikrai neblogas ciklas. Kai kur gal trūko keliose rungtynėse, kur galėjome ir privalėjome sužaisti geriau.

Visgi, bendrai žiūrint, paaugome kaip komanda, žinome, ko nori treneriai ir kaip norime žaisti.

Tačiau yra ir kur tobulėti. Nesakyčiau, kad ciklas blogas, bet galėjo būti ir šiek tiek geresnis“, – reziumavo vartų sargas.

Kalendorinius metus rinktinė užbaigs sekmadienį kontrolinėmis rungtynėmis Kipre su vietos rinktine, jas nuo 18 valandos tiesiogiai rodys VIAPLAY.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS