Neįgaliesiems

Žalgiriečiai apsilankė sanatorijoje "Pušyno kelias"

Vilniaus „Žalgiris“ apsilankė sanatorijos „Pušyno kelias“ vaikų skyriuje. Ten trečią vasarą iš eilės surengta Futbolo diena.

Į sanatoriją atvyko vartininkas Saulius Klevinskas, gynėjai Mamadou Mbodjis ir Donovanas Slijngardas, saugai Bahrudinas Atajičius, Vytautas Lukša bei Saulius Mikoliūnas.

Futbolininkai vaikus mokė žongliravimo paslapčių, su jaunaisiais gerbėjais išbandė jėgas mušdami baudinius, žaidė futbolą.

„Vaikai labai laukė šito renginio, klausinėjo ar tikrai įvyks, kada ir kur tai bus, – juokėsi „Pušyno kelias“ vaikų skyriaus vyr. auklėtoja Inga Rukšėnienė. – Sanatorijoje futbolas žaidžiamas kasdien. Mūsų vartai dažnai būna improvizuoti, netgi tarp pušų.“

Vaikai itin džiaugėsi gavę „Žalgirio“ atsivežtų dovanų. „Vaikų akys buvo labai laimingos“, – sakė Saulius Mikoliūnas.

Jis ir pats prisidėjo prie dovanų kraičio. „Vienas vaikas buvo labai liūdnas – siekė gauti prizą, bet jam nepavyko. Norėjau, kad jis nebūtų liūdnas – padovanojau savo marškinėlius, – aiškino S. Mikoliūnas. – Man patinka vaikai, malonu su jais žaisti, randu bendrą kalbą. Taigi šventė buvo smagi. Pakėlėme vaikams nuotaiką ir patys šauniai praleidome laiką.“

S. Mikoliūnas išskyrė ir didžiausią sanatorijos talentą – Ernestą, metus besimokantį futbolo subtilybių „Žalgiriečio“ akademijoje.

„Šiandien viskas patiko. Žaidėme futbolą, laimėjau žongliravimo konkursą, – įspūdžiais dalijosi Ernestas. – Mano mėgstamiausias žalgirietis – B. Atajičius. Jis gerai žaidžia, pelno daug įvarčių.“

I. Rukšėnienė tikisi, kad trejus metus besitęsianti tradicija nenutrūks – žalgiriečiai bei sanatorijos vaikai vasaromis ir toliau bendraus futbolo kalba.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS