Žalgiriečiai išvykoje krito prieš Švedijos čempionus

UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse „Žalgiriui“ teko pripažinti Švedijos čempiono „Hacken“ pranašumą rezultatu 0:5.

Pirmąjį įvartį 28 min. po kombinacijos baudos aikštelėje įmušė Srdanas Hrstičius, o antrajame kėlinyje po tikslių kontratakų pasižymėjo Samuelis Gustafsonas ir Ibrahimas Sadiq. Pastarasis taip pat realizavo ir po žaidimo ranka skirtą baudinį. Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo Momodou Sonko.

Pirmosios komandų rungtynės baigėsi varžovų pergale 3:1.

Europinį sezoną „Žalgiris“ pratęs UEFA Europos Konferencijų lygoje dvikova prieš Vengrijos čempioną Budapešto „Ferencvaros“. Pirmosios rungtynės vyks rugpjūčio 24 d. Vilniuje, atsakomosios – rugpjūčio 31 d. Vengrijoje.