Neįgaliesiems

Žalgiriečiai laukia mūšio dėl taurės: „Abi komandos parodys optimaliausią savo žaidimą“

Jau rytoj Kaune Lietuvos futbolo bendruomenės laukia vienas didžiausių pastarųjų metų renginių – Hegelmann LFF taurės finalas.

Visą šventinį renginį – tiek rungtynes, tiek koncertą – nuo 17 valandos tiesiogiai rodys LRT PLIUS kanalas ir LRT.lt.

Prieš rungtynes spaudos konferencijoje kalbėjęs „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas teigė besitikintis atkaklaus mačo.

„Finalas yra finalas, tai yra trofėjus, abi į finalą patekusios komandos rytoj parodys savo optimaliausią žaidimą, manau, kad bus įdomios rungtynės“, – kalbėjo specialistas iš Kazachstano.

Jis teigė jau spėjęs trumpai susipažinti su nauju stadionu ir akcentavo, kad jis atrodo itin gerai.

„Tai super, kol kas mačiau tik rūbinę, trumpai žengiau į aikštę, gera vejos kokybė. Manau, kad tokį stadioną reikėjo turėti dar prieš 15 metų, tačiau viskas puiku, iš pirmo žvilgsnio atrodo fantastiškai.

Šiuo metu „Hegelmann“ yra tarp 3 stipriausių Optibet A lygos komandų, jie pelnytai pateko į taurės finalą įveikdami visus savo varžovus. Tai yra disciplinuota komanda, kurios žaidėjai žengdami į aikštę turi konkrečią užduotį ir atsidavimą. Laukia sunkios rungtynės, kuriose susitiks du konkurencingi klubai“, – sakė V. Čeburinas.

Jam antrino ir komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

„Laukia įspūdingas renginys, žinome, kad visi bilietai išparduoti, tokio ažiotažo Lietuvoje nebuvo jau seniai, tas yra labai džiugu. Norėtųsi pademonstruoti gerą futbolą, kad visi liktų patenkinti šia švente, taip pat norėtųsi tapti nugalėtojais.

„Hegelmann“ tikrai yra disciplinuota komanda, matosi geras trenerio įdirbis, ne veltui jie taip aukštai stovi lentelėje viso sezono metu. Reikia labai rimtai žiūrėti į šį varžovą, netsipalaiduoti, finalas yra finalas ir reikia savo veidą rodyti iš geriausios pusės.

Viso sezono metu jų komanda demonstravo gerą žaidimą, matėsi labai didelis trenerio įdirbis, žaidžia labai disciplinuotai, matosi jų braižas. Tos pergalės komandai davė pasitikėjimo savo jėgomis, komanda taip paaugo“, – kalbėjo komandos veteranas.

Jis taip pat teigė, kad prie pozityvių dalykų prisidėjo ir komandos ketvirtadienį pasiekta pergalė UEFA Europos konferencijų lygoje.

„Nuotaikos tikrai yra geros, labai svarbi pasiekta pergalė, esame labai pakilios nuotaikos. Naujo stadiono atidarymas duoda dar papildomų jėgų, papildomos motyvacijos ieškoti nereikės“, – sakė jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS