Neįgaliesiems

Žalgiriečiai laukia pirmo sezono išbandymo: „Prieš mus iškelti dideli uždaviniai“

Praėjusiame sezone du iš trijų titulų Lietuvoje iškovojęs Vilniaus „Žalgiris“ šį sezoną pradės kova dėl vienintelio trofėjaus, kurį pernai pralaimėjo – Optibet LFF supertaurės.

Akistata dėl trofėjaus tarp „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks jau šeštadienį 17.30 val. Vilniaus „Sportima“ arenoje, bilietus įsigyti galite paspaudę čia.

LFF.lt primena, kad visos lėšos, surinktos už bilietus į Optibet LFF supertaurę, bus pervestos Blue / Yellow for Ukraine organizacijai.

Dvikovą tiesiogiai transliuos ir TV6 kanalas bei TV3.lt.

Prieš rungtynes surengtoje spaudos konferencijoje vilniečių vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas akcentavo, kad tai bus mačas, kuriame abi ekipos turės iškart pademonstruoti rezultatą.

„Supertaurės rungtynės reiškia sezono startą, manau, kad tiek „Žalgiris“, tiek „Sūduva“ intensyviai ruošėsi šioms rungtynėms, todėl tikiu, kad abi komandos sieks pademonstruoti geriausias savo savybes. Čia nebus atsakomųjų rungtynių, čia nebus pridėto laiko – vienerios rungtynės, kurio lems viską. Tikiu, kad abi komandos sieks parodyti, ką joms pavyko pasiekti pasiruošimo metu, juolab, kad klubuose yra naujų žaidėjų, yra ir senas branduolys“, – teigė specialistas iš Kazachstano.

Jam antrino ir ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

„Labai džiaugiamės, kad pagaliau baigėsi pasiruošimo laikotarpis, vėl stojame į kovą ir startuojame tokiomis fantastinėmis rungtynėmis, kuriose paaiškės, kas iškovos pirmą sezono trofėjų. Labai džiaugiamės, kad atėjo tas laikas. Žaidėjai nelabai mėgsta pasiruošimo laikotarpio, bet dabar laukiame šeštadienio ir matysime, kaip gerai esame pasiruošę“, – pasakojo veteranas.

V. Čeburinas teigė besidžiaugiantis nuveiktu darbu, kuris buvo padarytas pasirengimo ciklo metu.

„Iki šeštadienio liko viena diena, kažko labai šlifuoti jau nepavyks, nebent minimaliai daryti korekcijas. Pasiruošimą pradėjome sausį, pradėjome aktyviai, atvyko nauji žaidėjai, kuriems norėjome įskiepyti savo filosofiją, komandos stilių.

Prieš mus iškelti dideli uždaviniai ir mes turime būti pasiruošę tam, kad galėtume tas užduotis įgyvendinti. Komandoje yra naujų žaidėjų, gerų papildymų, komandos selekcija buvo atlikta gerame lygyje“, – komandos papildymais džiaugėsi specialistas.

Gerų žodžių komandos naujokams negailėjo ir S. Mikoliūnas.

„Atvažiavo tikrai kvalifikuotų žaidėjų, treneris renkasi pagal savo filosofiją, bet visi, kurie atvyko, labai geri ir kaip žaidėjai, ir kaip žmonės ir mano, kaip kapitono, tikslas yra išlaikyti gerą klimatą.

Iš to, ką matau, tai padaryti tikrai nebus sunku, tai labai geri žmonės, kultūringi, bet svarbiausias tikslas yra rezultatą duoti aikštėje ir įgyvendinti tikslus“, – sakė ekipos kapitonas.

Akistatoje dėl Optibet LFF supertaurės žalgiriečiai varžėsi ir pernai, tačiau tada nusileido „Panevėžio“ ekipai. Kaip teigė komandos treneris, daug pamokų iš to mačo paimti negalima, nes dabar laukia kitas varžovas.

 „Jeigu mūsų varžovas būtų toks pats, kaip ir praeitais metais, tuomet galima būtų daryti tam tikras korekcijas. Tačiau dabar mūsų lauks kitas varžovas, su savo filosofija, savo žaidimo stiliumi, todėl mes visų pirma turime akcentuoti savo žaidimą, bet tuo pačiu negalime pamiršti varžovo stipriųjų pusių“, – sakė jis.

Taip pat skaitykite:

Optibet LFF supertaurė: istorija, rekordininkai ir užsienio treneriai

Optibet LFF supertaurė: „Žalgirio“ gretose – ne vienas buvęs sūduvietis

Optibet LFF supertaurės trofėjus – jau „Sportima“ arenoje

„Žalgirio“ ir „Sūduvos“ mūšis dėl LFF supertaurės – trečiasis per komandų istoriją

A lygos kapitonų prognozė: „Žalgiris“ – Supertaurės favoritas, tačiau nenurašoma ir „Sūduva“

Optibet LFF supertaurės rungtynėse – šansas laimėti kelionę į Lietuvos rinktinės rungtynes Turkijoje

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS