Neįgaliesiems

Žalgiriečiai laukia taurės finalo: „Važiuosime į Šiaulius gerai nusiteikę ir pasiruošę kovai“

Jau šį šeštadienį Šiaulių stadione nusileis Hegelmann LFF taurės turnyro uždanga – finalinėse rungtynėse dėl titulo susikaus Vilniaus „Žalgiris“ ir FK „Panevėžys“.

Mačas Šiaulių centriniame stadione startuos 18 valandą, bilietus į rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

Prieš rungtynes surengtoje spaudos konferencijoje žalgiriečių treneris Vladimiras Čeburinas teigė, jog Vilniaus ekipai iškovoti pirmą sezono titulą yra tikrai svarbu.

„Kiekvienos rungtynės yra atskira istorija, čia gali patekti tiek A lygos, tiek ir Pirmos lygos komandos, tačiau šiemet esame mes ir „Panevėžys“. Tai rungtynės, kurios nuspręs, kas taps LFF taurės nugalėtojais.

Iškovoti pirmą titulą yra labai svarbu, suprantame tai. Šioje komandoje tikslai yra keliami aukščiausi, tad čia visada yra kalbama apie trofėjus, tad trofėjus yra labai svarbu“, – sakė sostinės klubo treneris.

Jam antrino ir ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas, taip pat paminėjęs, kad „Žalgiris“ sieks revanšo už pavasarį patirtą pralaimėjimą LFF supertaurėje.

„Tikrai laukia intriguojančios ir įdomios rungtynės, kovosiem dėl pirmo mūsų trofėjaus. Tai yra ypatingos rungtynės mums, nes tai yra revanšinė mūsų kova už šiemet pralaimėtą LFF supertaurės mačą „Panevėžio“ klubui. Komandai tai bus papildoma motyvacija šiose rungtynėse, jos bus intriguojančios ir įdomios, o laimės tie, kurie tądien bus stipresni“, – teigė vilniečių ekipos veteranas.

Jis pastaruoju metu rungtyniauti negalėjo rungtyniauti dėl traumos, tačiau atskleidė, kad jau artimiausiu metu turėtų būti pilnai pasiruošęs vėl žengti į aikštę.

„Esu visai šalia 100 procentų, ta trauma pasirodė daug rimtesnė nei pradžioje manėme, nes buvo ir raumens plyšimas, ir sausgyslės mikro-įplyšimai. Raumenis pagydyti pavyko gana greitai, o sausgyslė yra toks dalykas, kuriam reikia laiko.

Jau gal daugiau nei savaitę treniruojuosi su komanda ir manau, kad greitu metu pavyks pasiekti optimalią savo formą“, – teigė „Žalgirio“ senbuvis.

Tuo tarpu V. Čeburinas atskleidė, jog daugiau iš esmės visi žaidėjai yra pasiruošę, o kai kurie vis sparčiau grįžinėja į rikiuotę.

„Futbolas yra kontaktinis sportas, visada yra mikrotraumų, bet džiaugiamės, kad ir Saulius Mikoliūnas, ir Marko Karamarko jau dirba su komanda. Šiai dienai esame iš esmės pasiruošę“, – teigė strategas.

Nors solidžią formą Optibet A lygoje pastaruoju metu rodantis „Žalgiris“ yra įvardinamas kaip mačo favoritas, V. Čeburinas tokios etiketės priimti nenorėjo.

„Jau anksčiau minėjau, kad taurės rungtynėse viskas susideda iš vienerių rungtynių ir manau, kad tie, kas bus labiau motyvuoti, labiau susikaupę būtent toms rungtynėms, tie ir bus favoritai, o tai paaiškės rungtynių dieną aikštėje.

Tie rezultatai, kurie buvo pasiekti iki finalo, šiai dienai nėra svarbūs, abi komandos bus optimaliai nusiteikusios ir sieks įrodyti savo pranašumą aikštėje ir atsiduos ne 100, o 120 ar net 150 procentų“, – akcentavo specialistas.

Tuo tarpu S. Mikoliūnas atsiminė pavasarį vykusį mačą dėl Supertaurės ir gyrė varžovų komandą.

„Panevėžys“ tiek pernai laimėjęs prieš „Sūduvą“, tiek tada atsilikinėdami Supertaurėje, rado savyje jėgų ir perlaužė rungtynes ir po baudinių serijos laimėjo.

Komanda tikrai yra su charakteriu, o mums, kaip ir sakiau, tai yra papildoma motyvacija įrodyti, kad esame geresni ir atsirevanšuoti už tą pralaimėjimą pavasarį. Komanda nusiteikusi gerai, demonstruoja gerą žaidimą, tad važiuosime į Šiaulius gerai nusiteikę ir pasiruošę kovai“, – teigė žaidėjas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS