Neįgaliesiems

Žalgiriečiai: „Tokioje treniruotėje dalyvauti dar neteko“

Pirmadienį futbolo klubo „Žalgiris“ futbolininkai po pusantro mėnesio pertraukos sugrįžo į futbolo aikštę. Paskirstyti į tris grupes sostinės ekipos žaidėjai treniravosi laikantis visų reikalavimų.

Ši treniruotė gerokai skyrėsi nuo to, prie ko profesionalūs futbolininkai yra įpratę. Žaidėjai neturėjo galimybės susitikti rūbinėje, o po treniruotės keliavo tiesiai namo. Maža to, aikštėje tarp žalgiriečių visą laiką turėjo būti 10 metrų atstumas.

Klubo personalas, laikantis visų reikalavimų, dėvėjo apsaugines kaukes, akinius ir pirštines. Vos atvykusiems sportininkams dar neišlipus iš automobilio buvo matuojama temperatūra, kuo rūpinosi vyriausias „Žalgirio“ kineziterapeutas Dainius Pavilonis. Visi žaidėjai jautėsi gerai ir dalyvavo treniruotėje.

Jei įprastai „Žalgirio“ treniruotės trunka maždaug pusantros valandos, šį kartą kiekviena grupė treniravosi valandą. Komandos treneriai su Aliaksejumi Baga priešakyje į Senvagės gimnazijos stadioną atvyko dar prieš antrą valandą, o namo keliavo jau po šešių.

Tiek jiems, tiek ir patiems futbolininkams prie tokio režimo, panašu, kuriam laikui teks priprasti.

„Manau, kad kiekvienas mylintis futbolą pasiilgo treniruočių aikštėje su kamuoliu, aš nesu išimtis. Treniruotė buvo įvadinė po ilgos pertraukos. Atlikome bėgimo, technikos pratimus. Kažko daug neprigalvosi, nes reikia laikytis atstumo. Treneriai stengėsi tai vykdyti ir panašu, tai pavyko“, – fkzalgiris.lt kalbėjo saugas Mantas Kuklys.

Jam pritarė ir ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

„Tokioje treniruotėje, kurioje nebūtų kontakto, dalyvauti dar neteko. Bet džiaugiuosi, kad bent vienas kitą gyvai pamatėme, galima pabendrauti, pajuokauti. Ledai pajudėjo ir tai džiugina. Žinoma, laukiame, kada bus galima treniruotis įprastai su kontaktu, bet ir ši treniruotė yra žingsnis į priekį. Griežti reikalavimai nestebina, karantino laikotarpiu jau prie viso to spėjome įprasti“, – mintimis dalinosi jis.

Visą šią savaitę „Žalgiris“ treniruosis Senvagės gimnazijos stadione, nes LFF stadione vyksta dirbtinės dangos atnaujinimo darbai.

Nuotraukos autorius – Elvis Žaldaris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS