Neįgaliesiems

„Žalgirio“ atakų lyderis tapo geriausiu Optibet A lygoje birželio mėnesį

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“, panašu, kad šiemet atrado puolėją, kuris gali efektyviai žaisti atakos smaigalyje.

Įvarčiais prapliupęs ir rezultatyviausiu čempionato žaidėju buvęs brazilas Renanas Oliveira buvo išrinktas geriausiu birželio mėnesio žaidėju – tai paaiškėjo suskaičiavus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos ir žurnalistų balsus.

Su „Žalgiriu“ šiuo metu UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose dalyvaujantis puolėjas sulauks lygos partnerio „7Pack“ prizo.

Į bendrą įskaitą, dėl keturių klubų dalyvavimo tarptautinėje arenoje, buvo įtraukti ir pirmosiomis liepos mėnesio dienomis vykę 18-ojo turo mačai, tad per 4 dvikovas nuo birželio vidurio R. Oliveira įmušė net 5 įvarčius, tą padarydamas visose dvikovose. Dubliu žalgirietis pasižymėjo akistatoje su „Panevėžiu“ ir po įvartį pelnė Telšių „Džiugui“, Marijampolės „Sūduvai“ bei Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai.

Iš viso per 13 mačų 25-erių brazilas yra pasižymėjęs 8 kartus ir sykį rezultatyviai asistavęs komandos draugui. R. Oliveira džiaugėsi sulaukęs įvertinimo bei nekantriai laukia trečiadienio susitikimo Malmėje.

„Birželio mėnuo man tikrai buvo sunkus, kadangi Anapilin iškeliavo mano dėdė, bet manyčiau, kad tai man suteikė daugiau energijos daryti tai, ką labiausiai myliu.

Per rinktinių pertrauką visi dirbome sunkiai, kad pakeistume situaciją. Nekalbu tik apie save – visi žaidėjai turėjo tokį patį požiūrį, tad, mano nuomone, dėl to pagerinome savo žaidimą.

Malmėje tikiuosi labai sunkių rungtynių, kokias matėme pirmame tarpusavio mače. Žinome, kad varžovų komanda turi daug kokybės, jie tą parodė su charakteriu ir kova, tačiau mes irgi žinome, jog mūsų komanda turi potencialo pasiekti tikslą. Tikimės, kad galime atlikti gerą darbą ten ir grįžti namo su geru rezultatu“, – teigė „Žalgirio“ puolėjas.

Kovo mėnesį geriausiu „Optibet A lygos“ žaidėju buvo pripažintas „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto, balandį – pastarojo komandos draugas Linas Klimavičius. Gegužės mėnesį geriausio žaidėjo laurus susižėrė „Sūduvos“ ispanas Xabi Auzmendi.

Lygos rėmėjo „Customprocard“ kortelė R. Oliveirai bus įteikta artimiausiose „Žalgirio“ namų rungtynėse „Optibet A lygoje“, kurių tikslus laikas paaiškės po rungtynių Švedijoje.

alyga.lt informacija; E. Žaldario nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS