Neįgaliesiems

"Žalgirio" naujokas sekmadienį sieks pirmojo savo trofėjaus

Šį sezoną pirmuoju Vilniaus „Žalgirio“ naujoku tapo 21 metų šiaulietis, atvykęs iš Klaipėdos „Atlanto“, rungtyniaujantis gynėjo pozicijoje – Rolandas Baravykas.

Jaunas, energingas ir konkurencijos nebijantis futbolininkas jau spėjo debiutuoti Lietuvos  futbolo rinktinėje ir joje sužaisti 3 rungtynes. Kiek anksčiau R. Baravykas buvo nuolat pastebimas jaunių ir jaunimo (iki 19, iki 21 metų) rinktinėse.

„Tikėjau tik vieno, jog po 2016 metų sezono sulauksiu skambučių ir pirmasis man paskambino Vilniaus „Žalgiris“. Likau maloniai nustebintas“, – ne per seniausius įvykius prisiminė Rolandas.

Šiauliečiui „Žalgiryje“ dėl vietos aikštėje teks konkuruoti su patyrusiais, šilto ir šalto mačiusiais futbolininkais Egidijumi Vaitkūnu ir Donovanu Slijngardu.

„Manau, jog „Žalgirį“ sudominau dėl savo fizinių duomenų bei kovotojo charakeriu. Konkurencijos tikrai nebijau ir ji reikalinga kiekvienam žaidėjui, o čia jaučiu stiprią konkurenciją, bet ji man reikalinga, kad tobulėčiau, o Vilniaus ekipoje tai pati geriausia vieta daryti“, – teigė R. Baravykas

Anot perspektyvaus futbolininko, galimybė mokytis iš geriausių futbolininkų ir jausti jų konkurenciją, yra didelė vertybė.

„Žalgiris“ ir be manęs laimi viską, sutikau rungtyniauti šiame legendiniame klube, nes tai yra profesionaliausias klubas šalyje, nuolat keliantis sau aukštus tikslus. Kaip ir kiekvienas žaidėjas šioje ekipoje, tikiuosi iškovoti kuo daugiau titulų, pradedant nuo šio sekmadienio. Noriu tobulėti kaip žaidėjas, noriu naujos konkurencijos, man jau buvo pats laikas pakeisti aplinką“, – atviravo buvęs uostamiesčio klubo žaidėjas.

R. Baravykas oficialiose rungtynėse gali debiutuoti jau šį sekmadienį, kuomet naujojo sezono įžangoje Vilniaus „Žalgiris“ susikaus su „Trakų“ klubu. Sostinės klubo naujasis gynėjas vylėsi, jog jis galės prisidėti prie savo komandos triumfo ir tikina, jog šias rungtynes privalu bus pamatyti kiekvienam futbolo aistruoliui.

„Galiu garantuoti, jog šį sekmadienį į „Sportimos“ areną susirinkę žiūrovai išvys tikrą kovą, visgi manau, jog futbolas bus ir gražus bei techniškas. Manau, jog abi komandos stengsis kontroliuoti kamuolį. Savo ruožtu aš būsiu pasiruošęs padėti savo klubui šiose rungtynėse, jei tik treneris manim pasitikės“, – teigė R. Baravykas.

LFF Supertaurės rungtynės jau už penkių dienų – sekmadienį, vasario 26-ąją. Bilietai platinami internetu “TicketMarket.lt” arba “PayPost” skyriuose. Dvikovos pradžia – 14 val. 45 minutės.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS