„Žalgirio“ pasirodymas Europoje baigtas pralaimėjimu Budapešte

Pasirodymą UEFA turnyruose „Žalgiris“ baigė pralaimėjimu Budapešte – Vengrijos čempionui „Ferencvaros“ nusileista ir antrose rungtynėse, šį kartą rezultatu 0:3.

Vengrijos klubas pasižymėjo pačioje rungtynių pradžioje, kai po kontratakos įmušė Adama Traore. Prieš pertrauką iš baudinio varžovų persvarą padidino Barnabas Varga. Antrojo kėlinio pradžioje „Ferencvaros“ pasinaudojo klaida ir dar vieną įvartį pelnė A. Traore.

Dėl diskvalifikacijos rungtynes praleido Nicolas Gorobsovas, dėl traumos – Liviu Antalis. Šio etapo rungtynėms nebuvo registruotas trauma besigydęs Adama Fofana.

Pirmoji komandų akistata Vilniuje baigėsi „Ferencvaros“ pergale rezultatu 4:0. Budapešto klubas pateko į Konferencijų lygos grupių etapą, o „Žalgiris“ sezoną Europoje baigė.