"Žalgiris" užsitikrino ketvirtą čempionų titulą iš eilės

Vilniaus „Žalgiris“ anksčiau laiko užsitikrino ketvirtą iš eilės „SMScredit.lt A lygos“ čempionų titulą.

S.Čirbos nuotr.

Sostinės komandai mače prieš Klaipėdos „Atlantą“ užteko ir lygiųjų, tačiau čempionato lyderiai aukso medalius sau garantavo pergalingu žaidimu – 2:0 (1:0).

„Žalgiris“ į priekį išsiveržė 34-ą minutę Manto Kuklio smūgį prieš save atrėmė Povilas Valinčius. Klaipėdiečiams išmušti kamuolio nepavyko, o pirmasis prie jo atsidūręs Matija Ljujičius buvo tikslus.

Antrajame kėlinyje tai, ko nepavyko atlikti žalgiriečiams, padarė pats „Atlantas“. Aikštės šeimininkų atakos metu perdavimą iš krašto kamuolį į savo vartus apmaudžiai nukreipė klaipėdietis Justas Raziūnas, už kurio nugaros tykojo A.Kaludjerovičius.

Likus žaisti trejas rungtynes „Žalgirio“ persvara prieš „Trakus“, kurie šeštaidneį sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Sūduva“ padidėjo iki 12 taškų.

„Atlantas“ net ir pralaimėjęs neprarado vilčių sugrįžti į prizininkų trejetą. Likus žaisti dvejas rungtynes, uostamiesčio klubas nuo Marijampolės „Sūduvos“ atsilieka trimis taškais.