Neįgaliesiems

Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

Futbolo forumo inicijuota darbo grupė žiniasklaidos atstovams pristatė raporto projektą dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo LFF veikloje ir struktūroje.

Praėjusių metų rugsėjį LFF pakvietė į Futbolo forumą „Gerojo valdymo praktika“. Susitikę futbolo profesionalai, ekspertai, futbolo entuziastai ir platesnė sporto bendruomenė diskutavo apie Lietuvos futbolo problemas, iššūkius bei ateitį.

Pasiūlymai pateikti toliau nagrinėti forumo dalyvių išrinktai darbo grupei, kuri per 18 posėdžių išklausė įvairių asociacijų, LFF skyrių darbuotojų ir kitų futbolo entuziastų mintis ir šio mėnesio pradžioje paskelbė raportą, kuriame pateikiamos konkrečios rekomendacijos tolesniems pokyčiams įgyvendinti – naujų LFF įstatų nuostatos, gerojo valdymo praktikos principai, struktūros tobulinimai ir kita.

Prieš daugiau nei savaitę paskelbtas raportas pateiktas tvirtinti LFF Vykdomajam komitetui (VK). Susirinkime su žurnalistais darbo grupės pirmininkas Gintautas Babravičius supažindino su raporto tikslais, struktūra ir siūlomais pokyčiais, o kiti darbo grupės nariai taip pat atsakė į rūpimus klausimus.

Kiek ankščiau šią savaitę žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad LFF VK nariai yra susiskaldę dėl siūlomų pokyčių, tačiau darbo grupės ir VK nario Artūro Krukio teigimu, komitete buvo vienbalsiai pritarta pradėti įgyvendinti pasiūlymus: „Didžioji dalis siūlomų aspektų bus patvirtinti artimiausiose konferencijose. Tikimės įstatų pakeitimą tvirtinti rinkiminėje konferencijoje. Kitos pasiūlymų dalys bus įgyvendinamos palaipsniui, sulaukus įstatų aprobavimo iš UEFA. Jeigu laikas leis, stengsimės viską atlikti kuo greičiau“.

„Informuosime žiniasklaidą apie darbo grupės ir Vykdomojo komiteto atstovų darbo procesą ir apie įmanomus pasikeitimus. Dėl objektyvių priežasčių kai kuriems pasikeitimams reikia laiko“, sakė A. Krukis.

G. Babravičius patvirtino, kad raportas bus pristatytas gegužės 18 d. vyksiančioje LFF konferencijoje, o kai įstatai bus galutinai paruošti, jie bus pateikti tvirtinimui nė vėliau nei LFF rinkimų konferencijos data. 

Darbo grupės Gerojo valdymo praktikai LFF įdiegti raportas (projektas)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS