Neįgaliesiems

10 komandų iššūkis – paplūdimio čempionatas prasideda

Šį šeštadienį Prienuose startuos 2021-ųjų metų „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionatas.

Kaip ir pastarąjį dešimtmetį, čempiono titulą gins Vilniaus IGOL atstovai. Tiesa, lyginant su praėjusiais metais, jiems iššūkį mes nebe septynios, o devynios komandos.

Šią savaitę, ištraukus burtus paaiškėjo, kad praėjusio sezono finalininkai IGOL ir Vilniaus „Audra“ susikaus dar pirmajame grupių etape. Jų varžovais bus naujokai Ukmergės „Šiandien plotas“, Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ir FK „Dembava“ futbolininkai.

„Nuotaikos puikios. Pasistiprome keliais naujokais (buvusiu rinktinės saugu Simonu Stankevičiumi ir vartininku Ričardu Dobrovolskiu) ir čempionatą pasitinkame su tikslu – apginti titulą. Žinome, kad nebus lengva, nes šiemet yra nemažai stiprių komandų ir, galvoju, kad finalinis etapas bus stipresnis nei pernai. Nepaisant to, vėl versimės vietiniais žaidėjais.

Puikiai suprantame, kad gyvenimas tęsiasi ir amžinai čempionais nebūsime, bet bent kol kas tos čempioniškos linijos paleisti nesinori. Žmonės mus mato kaip profesionalią komandą, todėl, turbūt, daug kam būtų keista, jei nelaimėtumėt. Kita vertus, niekas nuo to nėra apsaugotas“, – sakė daugkartinio čempiono vadovas Darius Laucevičius.

IGOL praėjusiais metais finale po pratęsimo 4:2 įveikė „Audros“ futbolininkus, kurie ilgą laiką netgi buvo pirmavo. Tuomet daugkartinius čempionus ištraukė puikų išlyginamąjį įvartį trečiajame kėlinyje pelnęs Vasilijus Novičkovas. Per pratęsimą dar pasižymėjo dar pasižymėjo naudingiausiu čempionato žaidėju išrinktas Pavelas Smolkovas, Benas Spietinis ir IGOL dešimtąkart iš eilės tapo čempionu. „Audra“, savo ruožtu, nurijo karčią piliulę ir šiemet klaidos žada nebekartoti.

„Šiais metais keliame tik vieną tikslą – laimėti pirmą vietą. Mes jau daug metų kovodavome dėl prizinių vietų, bet niekada čempionais nebuvome. Šiemet sudėtį pasipildėme dviem labai stipriais žaidėjais Aivaru Meškiniu ir Ramūnu Radavičiumi, taip pat didžiajame futbole gerai atrodančiu Erlandu Juška ir tikime, kad su jais būsime pajėgūs įgyvendinti tikslą. Nuo praėjusių metų „Audrą“ tikrai matysite patobulėjusią tiek fiziškai, tiek techniškai“, – sakė „Audros“ vadovas Saimonas Vitkauskas.

Praėjusiais metais visiškai skirtingus du gyvenimus išgyveno Kauno „Aleksotas“, kuris čempionate buvo priverstas varžytis tik dėl septintos vietos, tačiau taurės turnyre tapo nugalėtoju. Anot šio klubo vadovo Rimvydo Bakaus, dabartinė komanda turėtų būti vidurys tarp pernykštės taurės laimėtojos ir čempionato dalyvės.

„Praėjusiais metais mes buvome čempionato debiutantai. Mums nepasisekė pirmose dvejose rungtynėse, o tada pataisyti padėtį jau buvo per sudėtinga. Šiemet norėtųsi būti tarp prizininkų, nors labai aukšti tikslai ir nėra keliami“, – komentavo R.Bakus.

Šiemet čempionatą sudarys trys etapai. Be Prienų, liepos 6 dieną dar laukia Kupiškis, o liepos 24-ąją – Ignalina.

I etapo tvarkaraštis (Prienai)

A grupė:

10:00 Prienų KKSC – FK Aleksotas

10:50 Narjanta – Olimpo SC

11:40 Sportidus – Prienų KKSC

12:30 Aleksotas – Narjanta

13:20 Olimpo SC – Sportidus

B grupė:

14:10 Šiandien plotas – Audra

15:00 FC Hegelmann Litauen – Dembava

15:50 IGOL – Šiandien plotas

16:40 Audra – FC Hegelmann Litauen

17:30 Dembava – IGOL

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS