Neįgaliesiems

A. Vingilys: „Žaidėjai parodė charakterį, kad iškovotų pergalę“

Lietuvos U-19 rinktinės treneris Antanas Vingilys teigė, jog yra patenkintas savo auklėtinių kovingumu ir charakteriu pergalingose rungtynėse prieš Suomiją Baltijos taurės varžybose.

Čempionų titulą apginti siekiantys lietuviai pradėjo turnyrą pakiliai. Jono Bičkaus ir Mato Vareikos įvarčiai antrajame kėlinyje padėjo Lietuvos komandai pasiekti pergalę, nepaisant susitikimui baigiantis praleisto įvarčio.

„Pirmos rungtynės yra labai svarbios emociškai ir žaidimo atžvilgiu. Nors žaidimas nebuvo pats patraukliausias akiai, bet mačas buvo kovingas ir pareikalavo iš žaidėjų daug jėgų. Esu patenkintas auklėtiniais, kurie parodė charakterį ir valią iškovoti pergalę. Tai kompensavo kai kurias klaidas ir netikslumus. Tuo tarpu po keitimo išėję Jonas ir Matas šimtu procentų įvykdė mūsų rungtynių plano dalį“, – dėstė A. Vingilys.

Pasak stratego, pergalės faktas suteiks pasitikėjimo žaidėjams, tačiau dabar dėmesys sutelktas jau į rytojaus mačą su latviais: „Kiekviena pergalė suteikia pasitikėjimo savimi. Šiandien jau turėjome rungtynių analizę ir, išeidami iš salės po susirinkimo, pasakėme, jog visi pamiršome šį mačą, padarėme išvadas ir laukiame kitų rungtynių. Turnyras prabėgs greitai, tad nėra kada džiaugtis ta viena pergale. Sieksime iškovoti taurę“.

Ketvirtadienio dvikova su Latvija startuos 17 valandą, Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS