Neįgaliesiems

Aktyviausi žiūrovai savo mokyklai laimės koncertą

Registruotos moksleivių grupės Europos merginų (WU17) futbolo čempionato rungtynes galės stebėti nemokamai, o aktyviausios mokyklos laukia išskirtinis prizas.

Artėjančios neeilinė futbolo šventės proga mokyklų grupės kviečiamos registruotis ir dalyvauti konkurse. Pagrindinis jo prizas – galimybė į savo mokyklą pakviesti koncertuoti grupę „Golden Age“.

Suskubti registruotis taip pat verta dėl to, jog pirmosioms 15 užsiregistravusių mokyklų Lietuvos futbolo federacija skirs transportą į stadioną (autobusų ir vietų skaičius ribotas, transportui gauti reikalinga bent 40 vaikų grupė).

Kaip dalyvauti konkurse?

1. Išsirinkti Europos WU17 čempionato rungtynes, kuriose dalyvausite (tvarkaraštis skelbiamas svetainėje wu17.lt). Rungtynių skaičius, kuriose galite dalyvauti, neribojamas. Kuo daugiau dalyvausite – tuo daugiau taškų surinksite.
2. Surinkti moksleivių grupę (ne mažiau 5 vaikų).
3. Užsiregistruoti ne vėliau kaip 24 val. iki rungtynių pradžios, užpildant pridėtą registracijos formą ir atsiųsti el. paštu info@wu17.lt
4. Ne vėliau kaip likus 30 min. iki rungtynių pradžios atvykti prie stadiono.
5. Paskatinti moksleivius kelti su futbolu susijusias ir savo padarytas originalias nuotraukas į oficialią Europos merginų futbolo čempionato paskyrą (WU17 EURO 2018 Lietuva) pridedant grotažymę #goldenage. Nuotraukos/vaizdeliai, kurie sulauks daugiausiai dėmesio, gaus daugiausiai taškų.

Registracijos į Europos merginų (WU17) futbolo čempionato rungtynes forma

Pasiteiravimui kreiptis el. p. info@wu17.lt 

Europos merginų futbolo čempionato rungtynės vyks gegužės 9-21 d. Alytaus, Marijampolės ir Šiaulių stadionuose. Lietuvos merginų rinktinė rungtyniaus gegužės 9 ir 15 d. Alytuje bei gegužės 12 d. Šiauliuose. Pusfinaliai vyks Alytuje ir Marijampolėje, finalas – Marijampolėje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS