Neįgaliesiems

Anykščiai džiaugėsi futbolo šventėmis

Šią savaitę Anykščiuose karaliavo futbolas. Mieste ir už jo ribų vyko net trys futbolo renginiai, kurie įtraukė ir pačius mažiausiuosius gerbėjus ir suagusiuosius.

Kovo 7-osios vakarą A. Baranausko pragrindinės mokyklos sporto salėje įvyko moterų futbolo turnyras „Pasitinkam kovo 8-ąją žaisdamos futbolą“. Šio renginio tikslas – populiarinti moterų futbolą Anykščiuose.

Turnyre dalyvavo net 6 komandos: Anykščių rajono savivaldybės, Anykščių rajono švietimo tarnybos, Anykščių policijos, A. Baranausko pagrindinės mokyklos, darželio „Žilvitis“ ir Futbolo sporto klubo mamų komandos.

Renginio metu vyko ne tik atkaklios futbolo kovos, bet ir kitos pramogos: turnyro dalyvių bendra mankšta, kurią vedė žaviosios darželio „Žilvytis“ damos: Daiva, Liuba ir Laura; taikliausios komandos rungtyje laurus nuskynė A. Baranausko pagr. mokyklos komanda, o greičiausios komandos konkurse nugalėjo darželio „Žilvytis“ futbolininkės. Būtent šių komandų įspūdinga akistata vainikavo visą turnyrą. Finalinėse rungtynėse darželio „Žilvitis“ komanda, po baudinių serijos, rezultatu 1:0 nugalėjo varžoves iš A. Baranausko pagrindinės mokyklos ir kėlė į viršų turnyro taurę.

Turnyrą organizavo treneris Juozas Šiaučiulis ir jo suburta pagalbininkų komanda. Moterys ir merginos buvo apdovanotos medaliais, prizais, dovanomis, besiskleidžiančių tulpių žiedais. Po apdovanojimų visų dalyvių laukė saldus prizas – puikus tortas.

Tuo tarpu Anykščių „FSK“ moksleivės sėkmingai pasirodė „Ladygolo“ varžybose. Kovo 8 dieną, Utenos DSC salėje vyko finalinis Utenos apskrities „Ladygolas” etapas. Į varžybas išvyko: Gabrielė, Dolorita, Agnė, Orinta, Renata, Gabrielė, Lukrecija, Liepa mokytoja Rūta ir treneris Juozas.

Finale jų varžovėmis Molėtų „Molėtukės“. Jaudulys darė savo, žaidimas nesiklijavo,  padaryta daug klaidų, bet valios pastangomis Orintai pavyko įmušti įvartį. Įtampa šiek tiek sumažėjo, atsirado žaidimo bei kamuolio kontrolė. Teisėjo švilpukas ir Pergalė. Džiaugsmo ašaros, mes čempionės! Šaunuolės visos mergaitės.

Turnyro organizatorių geriausia Anykščių komandoje buvo pripažinta Dolorita Uselytė.

Kovo 11-ąją minėsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Na, o mažieji futbolo mėgėjai ją paminėjo kovo 9 d., pasitinkant šventę A. Baranausko pagrindinėje mokykloje įvyko „Futboliuko“ turnyras, kuriame dalyvavo mokyklos pradinių klasių komandos. Pirmų – antrų klasių varžybose dalyvavo net 12 komandų. Geriausiai iš pirmokų sekėsi „Barselonos” komandai, antri liko „Geležinė koja“. Antrų klasių varžybose geriausiai pasirodė „Griaustinis“ bei „Vikruoliai“.

Trečią vieta laimėjo „Vikruolių“ komanda, nugalėjusi 4:0 „Geležinė koja“. Finale susitiko „Barselona“ ir „Griaustinis“, stipresni visgi buvo „Barselonos“ futbolininkai, savo varžovus įveikę rezultatu 2:1.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS