Neįgaliesiems

Aptartos naujojo draudimo žaidėjams gairės

Praeitą savaitę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje Vilniuje naujieji federacijos partneriai – „Colemont“ draudimo brokerių kompanija – susirinkime su nacionalinių rinktinių medicinos štabų atstovais pristatė naujojo draudimo gaires.

Pagal naująįį draudimą, Lietuvos vyrų, jaunimo, salės futbolo ir vyrų rinktinės bus apdraustos ir turės visas galimybes naudotis pirmosios pagalbos bei aptarnavimo gydymo įstaigose garantijomis užsienyje. Kitas draudimas įtrauks ir profesionalius A lygos ir I lygos žaidėjus.

„Colemont“ draudime yra įtrauktos nuostatos, kurios nustato ne tik gydimą dėl traumų, bet ir susirgimus stovyklų metu, kraujo tyrimus bei kitus su sveikata susijusius aspektus. „Colemont“ pardavimų direktorius Raimondas Kundra pristatė sistemą, kurios dėka procedūros bus atliekamos kur kas greičiau. Pasak jo, po ilgai trūkusių derybų su LFF, buvo paruoštos tokios draudimo nuostatos, kurių analogų kitur rasti yra sudėtinga.

LFF medicinos centras, „Colemont“ ir „Grožio chirurgija“ klinika bendradarbiaus tarpusavyje, jog užtikrintų greičiausią pagalbą bei kokybiškiausius sprendimus žaidėjų traumų atvejais. Sporto chirurgijos srityje patirties sukaupęs Juozas Belickas susirinkimo dalyviams papasakojo apie tai, kaip bus vykdomas gydymo procesas atitinkamais atvejais.

Lietuvos rinktinės gydytojas Laimutis Škikas pasidalijo patirtimi apie tai, ką reikėtų patobulinti atliekant formalias procedūras dėl žaidėjų traumų. Taip pat aptarti konkretūs, tokiu žaidėjų, kaip Arvydo Novikovo, Artūro Žulpos traumų atvejai. Susirinkime buvo iškeltas klausimas, kad reikalingas glaudus bendradarbiavimas su futbolo klubais.

Bendrai pripažinta, jog draudimo atžvilgiu tai yra didelė sistema, todėl bus svarstoma į klubų licencijavimo kriterijus įtraukti į draudimo klausimus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS