Neįgaliesiems

Auganti futbolo Pradinukų lyga įtrauks virš 3000 jaunųjų žaidėjų

176 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau antrasis šio praėjusiais metais startavusio ir itin gausių teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame organizatoriai sulaukė virš 3000 užsiregistravusių pradinių klasių moksleivių.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas. Kitą savaitę startuosiančios varžybos vyks iki gegužės vidurio.

Komandos sužais 4 turus, per kuriuos paaiškės pajėgiausios komandos, pelnysiančios vietas regioniniuose finaluose Šiauliuose, Vilniuje, Simne (Alytaus r. sav.) ir Telšiuose.

Turnyro organizatoriai šiemet džiaugiasi ne tik padidėjusiu dalyvių skaičiumi, bet ir sparčiai augančiu mergaičių įsitraukimu. Lyčių lygybę sporte skatina privalomas mergaičių registravimas komandų sudėtyse siekiant, kad jos irgi gautų šansą į aktyvų ir sveiką laisvalaikį ir kartu būtų įsitraukusios į futbolo bendruomenę.

„Pagaliau lyga vyks visoje Lietuvoje – dešimtyje apskričių pradinių klasių moksleiviai ir moksleivės turės galimybę pakovoti už savo mokymo įstaigos garbę ir patirti nepamirštamas emocijas futbolo aikštelėse. Noriu pabrėžti šio projekto svarbą siekiant pritraukti į futbolą kuo daugiau talentingų berniukų ir mergaičių. Futbolo klubai, akademijos gaus progą pamatyti jaunuosius talentus ir pasikviesti juos į futbolo grupes. Didelį dėmesį skiriame ir mergaitėms, tikimės kad šis projektas paskatins merginų futbolo populiarinimą”, – projekto vizija dalinasi LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Plėsdami lygą, asociacijos atstovai tikisi sulaukti futbolo klubų, akademijų palaikymo ir suinteresuotumo. Jie neslepia, kad geriausias įvertinimas bus emocijų futbolo aikštelėse nestokojimas, tėvelių, mokytojų, trenerių palaikymas ir dar didesnis dalyvių skaičiaus kitais metais.  

Pradinukams gausybę prizų įsteigs rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS