Neįgaliesiems

Baigėsi antrus metus vykdytas LFF ir antidopingo agentūros projektas

Liepos mėnesį baigėsi antrus metus iš eilės vykdytas Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos antidopingo agentūros projektas „Antidopingo švietimo veiklos Lietuvos futbole“.

UEFA „Hattrick“ programos finansuoto tęstinio projekto veiklos prasidėjo dar praėjusių metų gruodį ir finišavo prieš Lietuvos klubų startus tarptautinėse varžybose.

Projekto metu buvo vykdomi specialūs kursai, kurių metų skirtingų futbolo sferų atstovams – nuo medicinos darbuotojų iki futbolininkų – buvo pristatoma svarbiausia informacija apie antidopingą.

Veiklų metu seminarų dalyviams buvo pristatomos draudžiamos medžiagos bei metodai, žaidėjų bei personalo teisės ir pareigos, dopingo kontrolės procedūros ypatumai bei praktinių pavyzdžių analizė.

Iš viso buvo suorganizuota 11 seminarų. Gyvuose susitikimuose dalyvavo LFF Sporto medicinos centro specialistai, Lietuvos vaikinų ir merginų jaunimo rinktinės bei tarptautinėje arenoje Lietuvai atstovaujantys klubai: Vilniaus „Žalgiris“, „Kauno Žalgiris“, FK „Panevėžys“, Kauno raj. „Hegelmann“ ir Šiaulių „Gintra“.

LFF ir Lietuvos antidopingo agentūra savo bendradarbiavimą planuoja tęsti ir toliau – trečiaisiais projekto metais planuojama pasiekti dar platesnę ir įvairesnę Lietuvos futbolo bendruomenės dalį.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS