Neįgaliesiems

Baigėsi LFF ir antidopingo agentūros edukacinis projektas futbolininkams

Finišavo Lietuvos futbolo federacijos bei Lietuvos antidopingo agentūros projektas, kurio metu buvo vykdomos antidopingo švietimo veiklos Lietuvos futbole.

UEFA „Hattrick“ programos finansuotas projektas startavo dar praėjusių metų lapkričio mėnesį ir finišavo šių metų liepą.

Projekto metu buvo vykdomi specialūs kursai, kurių metų skirtingų futbolo sferų atstovams – nuo medicinos darbuotojų iki futbolininkų – buvo pristatoma svarbiausia informacija apie antidopingą.

Buvo surengti edukaciniai seminarai LFF sporto medicinos centro specialistams, nacionalinėms vyrų, moterų ir salės futbolo rinktinėms, jaunimo rinktinėms bei klubams, kurie dalyvauja UEFA varžybose.

Veiklų metu seminarų dalyviams buvo pristatomos draudžiamos medžiagos bei metodai, žaidėjų bei personalo teisės ir pareigos, dopingo kontrolės procedūros ypatumai bei praktinių pavyzdžių analizė.

Iš viso buvo suorganizuota 16 seminarų.

Taip pat buvo paruošta atskira skiltis LFF.lt puslapyje, kurioje bus galima susipažinti su svarbiausia informacija, susijusia su antidopingu.

Seminarą išklausė ir Lietuvos nacionalinė U21 rinktinė, kuriai buvo pristatyta aktualiausia su antidopingu susijusi informacija.

Projektas nėra baigtinis – planuojamas veiklų tęstinumas bei sportininkų edukavimas ir 2022–2023 metų sezone.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS