Neįgaliesiems

D. Kazlauskas: „Noriu įrodyti savo vertę rinktinėje“

Po dvejų metų pertraukos į Lietuvos rinktinę sugrįžęs Donatas Kazlauskas vėl mėgaujasi žaidimu ir tikisi žengti į aikštę UEFA Tautų lygos rungtynėse. Penktadienį Lietuvos rinktinė Vilniuje susitiks su pasaulio čempionato dalyve Serbija.

„Buvo ilgas laukimas, nes visada norisi patekti į rinktinę. Matyt, pastaruosius dvejus metus nerodžiau tokio žaidimo, kad būčiau vertas kvietimo į rinktinę. Bet sunkus darbas atsipirko“, – sako 24 metų D. Kazlauskas.

2014 metų geriausiu jaunuoju Lietuvos futbolininku išrinktas D. Kazlauskas nacionalinėje Lietuvos rinktinėje debiutavo sulaukęs vos 20 metų. Tačiau anksti pradėta legionieriaus karjera Lenkijoje nebuvo sėkminga.

„Gal buvau per jaunas, nepasiruošęs ir nepribrendęs kaip žaidėjas. Išvažiuoti svetur ir prisitaikyti svetimoje šalyje yra sunku. Be to ir žaidimo lygis yra aukštesnis, – teigia futbolininkas, kuris iš Klaipėdos „Atlanto“ 2015 metų pradžioje persikėlė į Gdansko „Lechia“ komandą, tačiau po metų grįžo atgal į uostamiesčio klubą. – Buvo noras įrodyti ir pats tai žinojau, kad dar galiu žaisti. Reikia padėkoti „Atlantui“, kad jie mane priėmė ir galėjau ten rungtyniauti.“

Vaizdo reportažas:

Šių metų vasarą D. Kazlauskas perėjo į „Trakus“ ir rezultatyviu žaidimu A lygoje bei UEFA Europos lygos atrankoje priminė apie save Lietuvos rinktinės treneriams.

„Manau, kad perėjimas į „Trakus“ mane „atgaivino“. Komanda labai gerai priėmė, gavau daug žaisti ir buvo lengva pritapti. Laimėjome nemažai rungtynių, sekėsi mušti įvarčius. Tada ir atsiranda pasitikėjimas savimi, – tvirtina D. Kazlauskas. – Dabar stengiuosi įrodyti Lietuvos rinktinės treneriams, kad esu vertas būti rinktinėje. Čia surinkti visi geriausi Lietuvos futbolininkai ir komandoje didelė konkurencija. Rinktinėje kovoji iš visų jėgų, nes atstovauji Lietuvai.“

Lietuvos ir Serbijos rinktinių susitikimas rugsėjo 7 dieną LFF stadione Vilniuje prasidės 21.30 val. Žiūrovai į stadioną kviečiami anksčiau, nes jau 19.00 val. prasidės DJ Jovani ir vienos garsiausių šalies grupių „G&G Sindikato“ koncertas. Bilietus į rungtynes platina Tiketa.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS