Neįgaliesiems

#EqualGame kampanija suvienijo pasaulio futbolo žvaigždes

Vienos didžiausių pasaulio futbolo žvaigždžių suvienijo jėgas su masinio futbolo žaidėjais iš visos Europos ir sudalyvavo naujos UEFA kampanijos #EqualGame, kuri propaguoja visų mylinčių futbolą žmonių įsitraukimą, įvairovę ir prieinamumą prie žaidimo, reklamose.

Pagrindinis #EqualGame principas skelbia: „Kiekvienas turi teisę mėgautis futbolu, nesvarbu, kas tu esi, iš kur esi ar kaip žaidi“. Šis projektas suteikia platformą elitiniams futbolininkams, mėgėjams, masinio futbolo žaidėjams visoje Europoje dalintis asmeninėmis futbolo istorijomis ir taip parodyti, kaip sportas jiems padėjo savo gyvenimuose.

UEFA tikslas yra pasiekti, kad žaidimas būtų atviras ir pasiekiamas visiems, taip pat užtikrinti, jog būtų pagarba lygybei tarp tautybių, lyčių, amžiaus, seksualinės orientacijos, fizinių galimybių ir socialinių skirtumų. Visos #EqualGame istorijos, nuotraukos, interaktyvūs pokalbiai gali parodyti įvairiems žmonėms, jog jie turi teisę būti futbolo bendruomenės dalimi.

Pasaulio futbolo žvaigždės Ada Hegerberg, Lionelis Messi, Paulis Pogba ir Cristiano Ronaldo figūruoja dviejuose naujuose vaizdo įrašuose, kuriuose kalba apie #EqualGame principus.

Geriausias planetos futbolininkas C. Ronaldo teigia, kad jis palaiko kampaniją dėl įsitikinimo, jog futbolas gali atnešti daug gerų dalykų: „Esu dėkingas už viską, ką futbolas suteikė man ir mano šeimai ir todėl aš noriu duoti grįžtamąjį ryšį bendruomenei kaip galima daugiau. Kaip žmogus ir futbolininkas, matau tai, kaip mano atsakomybę bandyti atnešti laimę kaip įmanoma daugiau žmonių aikštėje ir už jos ribų. Tikrai tikiu, kad futbolas gali būti tinkama jėga atnešti gerą į žmonių gyvenimus, kad ir kas jie būtų, ar kokios jų būtų galimybės“.

#EqualGame istorijos pasiekiamos https://www.equalgame.com/ portale.

Vaizdo klipas:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS