FK „Garliavos“ dešimtmečio turnyruose – šeimininkų ir žemaičių pergalės

Šiemet klubo dešimtmetį mininintis Kauno rajono futbolo klubas „Garliava“ balandžio 21–22 dienomis Ugnės Karvelis gimnazijos stadione surengė U-12 ir U-10 amžiaus vaikų futbolo turnyrus.

Šeštadienį į stadioną rinkosi U-12 amžiaus grupės futbolininkai. Į „Garliavos“ organizuotą turnyrą atvyko komandos iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių ir Šiaulių.

Pirmoji vieta šiame turnyre atiteko Telšių „Džiugo“ komandai, antroje vietoje liko Vilniaus BFA, o trečioji vieta atiteko Klaipėdos FM „Baltai“ futbolininkams.

„Turnyras vyko sklandžiai, žiūrovai išvydo daug kokybiško futbolo, daug įnirtingos kovos, daug įvairių emocijų. Visi varžovai buvo verti vienas kito. Nors mūsų komandai pagal pasiektą galutinį rezultatą turnyras nebuvo vienas sėkmingiausių, bet pasižiūrėjus su kokiais varžovais teko kovoti, mes esame patenkinti savo komanda, nes visa tai lėmė kelios menkos klaidelės, kurių pasitaiko visiems“, – po turnyro sakė FK „Garliavos-SM“ treneris Tomas Matiušovas.

Sekmadienį U. Karvelis gimnazijos stadione varžėsi jaunesniųjų – U-10 amžiaus grupės komandos. Iš viso žaidė aštuonios: Marijampolės FC, Kėdainių „Nevėžis“, Kauno FM „Olimpas“, Alytaus SRC, FK „Jonava“, Kauno SM „Tauras“ ir dvi „Garliavos“ ekipos.

Šio turnyro pirmosios vietos taurė liko šeimininkų rankose. Varžybų finale FK „Garliava-SM“ po baudinių serijos pranoko Alytaus SRC futbolininkus. Trečioji vieta atiteko Marijampolės „Sūduvai“, kuri 1:0 įveikė Kauno SM „Taurą“.

„Antra diena turnyro taip pat džiugino geromis emocijomis smagiu futbolu, daug įnirtingos kovos. Tik antra diena savo galiniu rezultatu buvo sėkmingesnė, finalinėje kovoje dėl 1–2 vietos FK „Garliava“ ir Alytaus SRC ekipos, kaip ir priklauso, sužaidė lygiosiomis, tad turnyro laimėtojas buvo išaiškintas po baudinių serijos, kurią 2:0 laimėjo FK „Garliava“ vaikinai taip pirmos vietos taurė liko namuose“, – pasakojo T. Matiušovas.

Turnyro organizatoriai dėkoja varžybas padėjusiems suorganizuoti – Kauno rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriui ir Kauno apskrities futbolo federacijai.

Organizatorių informacija, Elijaus Kniežausko nuotr.