Neįgaliesiems

Futbolo bendruomenei – antidopingo kursai

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir toliau siekia šviesti futbolo bendruomenę švaraus ir sąžiningo žaidimo klausimais.

Šį kartą LFF Kauno treniruočių centre buvo surengti specialūs antidopingo kursai, kuriuose buvo pristatyti esminiai klausimai, susiję su antidopingu.

Ši antidopingo programa yra vykdoma LFF Licencijavimo skyriaus bei Lietuvos antidopingo agentūros.

„Susitikome, kad pradėtume bendradarbiavimą švietimo srityje. Tai reiškia, kad LFF, kartu su Lietuvos antidopingo agentūra, yra paruošusi seminarų ciklą, skirtą futbolininkams, medikams, kitam aptarnaujančiam personalui, taip pat ir federacijai“, – kalbėjo Lietuvos antidopingo agentūros direktorė Rūta Banytė.

Jos teigimu, kursai nebus vienkartiniai ir bus vykdomi reguliariai.

„Mūsų seminarai apims didžiąją metų dalį, truks beveik metus laiko, temos yra suskirstytos įvairiai. Tarkime, medikams akcentuosime draudžiamų medžiagų ir metodų sąrašą, taip pat, kaip reikia elgtis norint gauti leidimą vartoti tam tikrus vaistus.

Žaidėjus supažindinsime su jų teisėmis ir pareigomis, kaip reikia elgtis, kai yra dopingo kontrolė bei tai, kokios gali būti nuobaudos“, – teigė R. Banytė.

Antidopingo edukacija yra viena iš pagrindinių šių metų Lietuvos futbolo socialinių krypčių. Vasario mėnesį vykusi kampanija paskatino Lietuvos jaunimo ir masinio futbolo organizacijas susipažinti su dopingo prevencijos tema.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS