Lietuvos futbolo federacija skelbia registraciją į dar sykį rengiamus LFF D licencijos trenerių kursus.
Šie kursai yra skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, ar tėvams, norintiems prisidėti prie vykdomų užsiėmimų su vaikais iki 12 metų. Kursus dar iki šių metų jau išklausė daugiau nei 450 įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų žmonių – nuo žinomų futbolininkų ir trenerių iki paprastų sporto entuziastų, mažamečius vaikus auginančių tėvų.
Visi norintys išbandyti šiuos kursus pirmiausia turi išklausyti internetinį kursą ir tada iki šių metų rugsėjo 11 dienos registruotis į naują gyvų seminarų grupę.
Tik pabaigus internetinį kursą „Kitas požiūris“ (svetainėje www.futbolotreniruotes.lt) iki 2025 m. rugsėjo 11 d. 15:00 val. galima registruotis į naują gyvų seminarų grupę.
Kiekvienas dalyvis turi atlikti kursų programoje numatytas užduotis bei dalyvauti gyvuose seminaruose, kurie vyks 2025 m. rugsėjo 19–20 d. ir lapkričio 14–15 d. Sudeikiuose (Utenos r. sav.).
Dažniausiai užduodami klausimai apie kursą
Kokia kursų nauda? Įgysite žinių, pakelsite savo kvalifikaciją, sužinosite apie kitokį, modernų požiūrį užsiėmimus su vaikais, kaip jiems saugiai perteikti žaidimo elementus ir išlaikyti jų susidomėjimą sportu. Daugelis kurse nagrinėjamų situacijų yra autentiškos, jos pateikiamos kūrybiškai. Kursuose atliktos užduotys padės jums spręsti realias problemas savo darbe ar gyvenime. Galų gale – įdomiai praleisite laiką.
Koks kurso programos turinys? Mokomasi futbolo, pedagogikos ir psichologijos elementų. Didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengiant programą buvo konsultuojamasi su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC).
Kaip pradėti? Užsiregistruoti į kursą „Kitas požiūris“ svetainėje futbolotreniruotes.lt
Kiek kainuoja? Pirmoji kurso dalis nemokama. Norinčių gilintis toliau laukia gyvi seminarai ir kitos užduotys. Viso kurso kaina – 250 EUR.* (*- Projektas „Futboliukas“ ir „Pradinukų lyga“ dalyviams išlaidos kompensuojamos)
Kaip registruotis seminarui? Pabaigus internetinį kursą „KItas požiūris“ registruotis futbolotreniruotes.lt užpildant specialią formą. Svetainėje prie savo paskyros taip pat galite atšaukti dalyvavimą.
Kada vėliausiai galima registruotis? iki 2025 m. rugsėjo 11 d. 15:00 val.
Kiek laiko trunka kursai? Pilnas LFF D licencijos programos kursas sudarytas iš 64 valandų.
Kurso programa (visos dalys privalomos):
(nemokama dalis)
1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų;
(nuo 2 iki 8 – mokama dalis, registracija futbolotreniruotes.lt)
2. Apmokėjimas už kursus;
3. Dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų (rugsėjo 19-20d.)
4. Savarankiškas darbas – 18 valandų;
5. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;
6. Registracija į antrą seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį
7. II dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų. (lapkričio 14-15d.)
8. Internetinio kurso III dalis – 6 valandos.
9. Sertifikato gavimas
Kur ir kada vyks artimiausi seminarai? Seminarą sudaro dvi dalys: Pirmoji rugsėjo 19–20 dienomis, antroji – lapkričio 14–15 dienomis Sudeikiuose (Utenos r. sav.). Seminarai gali neįvykti, jei neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius.
Kokia seminarų trukmė? Seminarai vykdomi dvi dienas (penktadieniais–šeštadieniais). Nakvynė suteikiama dalyviams, kurie gyvena toliau nei ~50 kilometrų nuo kursų vykdymo vietos (registracijos anketoje pažymėkite varnele). Maitinimu pasirūpins organizatoriai (registracijos formoje pažymėkite varnele). Visa tai įeina į kursų kainą.
Kiek dalyvių bus seminare? Minimalus dalyvių skaičius – 21; maksimalus dalyvių skaičius – 33;
Kur sužinoti daugiau informacijos? kreiptis el. paštu i.marcinkevicius@lff.lt arba tel. nr. 0 626 03 234