Neįgaliesiems

Gegužės 6 dieną – futbolo festivaliai vaikams penkiuose Lietuvos miestuose

Lietuvos futbolui minint šimtmetį, Lietuvos futbolo federacija kviečia dalyvauti šventiniuose šios sukakties minėjimo renginiuose.

Gegužės pradžioje numatomas ne vienas šventinis renginys, o didelės vaikų futbolo šventės bus surengtos penkiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Alytuje ir Mažeikiuose.

Gegužės 6 dieną nuo 10 valandos visuose šiuose miestuose startuos LFF ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojami, vaikams ir jaunuoliams skirti futbolo festivaliai, kuriuose dalyvių lauks įvairūs žaidimai ir staigmenos.

Visuose festivaliuose bus įrengtos specialios stotelės, kuriose vaikų grupės turės atlikti įvairias įdomias ir žaismingas užduotis, o keliaudamos nuo stotelės iki stotelės ir bendrauti vieni su kitais.

„Lietuvos futbolo šimtmetis yra labai svarbus minėjimas visai futbolo bendruomenei, tad labai svarbu, kad į šią šventę įsitrauktų visi nuo pačių mažiausiųjų. Tokie festivaliai labai padeda geriau pažinti futbolą, galbūt, pirmą kartą ir smagiai praleisti laiką bendraamžių kompanijoje“, –  kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Džiaugiamės, kad Lietuvos šimtmetį galime paminėti smagiose šventėse jau susitikę kartu su aktyviais futbolo mylėtojais. Festivaliai – tai bene smagiausia aktyvaus praleidimo forma mažiesiems futbolo draugams, o dauguma jų dalyvauja ir ilgalaikiame mūsų projekte „Futboliukas“. Tikimės, kad Lietuvos futbolo šimtmetį jie sutiks su puikia nuotaika ir dauguma jų ateityje prisijungs prie reguliarių futbolo treniruočių.

Taip pat smagu, kad kiti miestai, sužinoję apie šią iniciatyvą, ir patys pradėjo organizuoti festivalius, kuriuose dalyvaus nemažas kiekis vaikų.

Norime padėkoti ir savo partneriams DRUSKININKŲ RASA, kurie noriai įsitraukė į šį festivalį ir padės mums pasirūpinti, kad jauniesiems festivalio dalyviams bei jų pedagogams netrūktų sveiko ir naudingo vandens RASA KIDS“, – teigė Masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Vilniuje šventė vyks LFF stadione, Kaune – LFF treniruočių centro stadione, Šiauliuose – Gytarių stadione, Alytuje – centriniame miesto stadione, Mažeikiuose – centriniame miesto stadione.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS