Neįgaliesiems

Geriausias Optibet A lygoje rugsėjį – rezultatyvusis „Hegelmann“ puolėjas

Intrigos šio sezono „Optibet A lygoje“ liko dar užtektinai – tuo stengiasi pasirūpinti Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa.

Mėlynai baltų puolėjas Filipas Dangubičius ir toliau muša įvarčius, o dar viena gera kroato atkarpa virto geriausio rugsėjo mėnesio žaidėjo įvertinimu. Tai paaiškėjo suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus.

Rezultatyviajam puolėjui atiteks lygos rėmėjo „Sportpoint“ prizas.

Rugsėjį F. Dangubičius per ketverias rungtynes pelnė 3 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Šiame sezone „Hegelmann“ ekipos puolėjas sužaidė 32 mačus, per kuriuos pasižymėjo 17 kartų bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Manau, pasiekėme didžiąją dalį savo tikslų praėjusį mėnesį, surinkdami 10 taškų iš 12 ir sumažindami skirtumą tarp mūsų ir FA „Šiauliai“. Vienintelė nemalonesnė dalis apie rugsėjį buvo lygiosios prieš „Džiugą“. Asmeniškai – visada smagu padėti savo komandai su pelnytais įvarčiais.

Svarbiausias tikslas, žinoma, yra užimti trečiąją vietą, kuri leistų mums žaisti Europos varžybose. Tą pasiekti nebus lengva, bet šiuo metu neturime, ką prarasti, tad kovosime iki pabaigos“, – teigė F. Dangubičius.

Kovo mėnesį geriausiu žaidėju buvo pripažintas FA „Šiauliai“ saugas Eligijus Jankauskas, balandį – „Panevėžio“ puolėjas Ariagneris Smithas, gegužę – Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderis Mathiasas Oyewusi, birželį laurus susižėrė „Panevėžio“ vartų sargas Vytautas Černiauskas, liepą – „Hegelmann“ vidurio gynėjas Samuelis Odeoyibo, rugpjūtį – kitas „Panevėžio“ atstovas Noelis Mbo.

alyga.lt informacija, fchegelmann.com nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS