Neįgaliesiems

Ignalinoje savaitgalį paaiškės Lietuvos paplūdimio futbolo čempionai

Šį šeštadienį Ignalinoje bus surengtas finalinis 2021 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas, kuriame ir paaiškės naujasis čempionas. Po grupių etapo geriausiai sekėsi LFF paplūdimio futbolo taurės laimėtojui Kauno „Aleksotui“ bei Panevėžio „Dembavai“, tačiau Ignalinoje viskas prasidės iš naujo.  

„Asmeniškai mūsų komandai didžiausias skirtumas nuo buvusių etapų bus tas, kad gausiau susirinksime. Aišku, motyvacine prasme būsimas etapas taip pat bus stipriausias. Kol kas žaidžiame be pralaimėjimų, norėtume taip ir užbaigti sezoną, nors ir suprantame, kad lengva nebus.

Dabartinis formatas suteikia šansų pirmą vietą laimėti visiems. Taigi, jei kažkuri komanda pirmuose etapuose prasileidusi kelis įvarčius taupydavosi, tai Ignalinoje to tikrai nebus. Nenustebčiau, jei pamatytume ir prasčiau pasirodžiusių komandų tikruosius veidus bei galimybes.

Kalbant apie mus, tai prieš sezoną galvojome sudalyvauti, o dabar, mano nuomone, turime geras galimybes pakovoti dėl čempionų titulo“, – pasakojo „Aleksotui“ atstovaujantis rezultatyviausias sezono žaidėjas Paulius Giedraitis.

Finalinė diena startuos dviem akistatomis dėl patekimo į ketvirtfinalį, kuriose Panevėžio „Sportidus“ susikaus su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, o „Ukmergės plotas“ – su Mažeikių „Olimpo SC“.

Pirmosios poros nugalėtojai ketvirtfinalyje susikaus su „Aleksotu“, antrosios – su „Dembava“. Kitas dvi poras sudarys Kupiškio „Narjanta“ ir Vilniaus „Audra“ bei Vilniaus IGOL ir Prienų KKSC. Net dešimties paskutinių sezonų nugalėtojo IGOL prastas pasirodymas buvo didžiausias pirmojo etapo netikėtumas.

„Ignalinoje visos komandos bus kitokios. Kažkas gal dėl sudėties, o kažkas dėl noro laimėti ir motyvacijos. Manau, mes turime gerą sudėtį, todėl norėčiau tikėti, kad noras laimėti ir atsidavimas aikštėje padės titulą apginti dar sykį“, – sakė praėjusių metų sezono geriausias žaidėjas Pavelas Smolkovas.

Su panašiomis nuotaikomis finalinį etapą pasitinka ir praėjusio sezono vicečempionė „Audra“, kurios situacija labai priklausė nuo žaidėjų susirinkimo klausimo.

„Ignalinoje taip pat neišvengsime netekčių, neturėsime kelių pagrindinių žaidėjų, tačiau, lyginant su ankstesniais etapais, sudėtis bus optimalesnė, o tai leidžia tikėtis kuo aukštesnės pozicijos galutinėje įskaitoje.

Keitimų stygius, neabejotinai, mums kišo koją, nes pirmąsias etapo rungtynes sužaisdavome geriau, o antrose tiesiog pristigdavome jėgų. Šiuo atveju žaidėjų skaičiumi skųstis negalėsime“, – sakė „Audros“ vadovas Saimonas Vitkauskas.

Turnyro pradžia 10 valandą, nugalėtojas paaiškės maždaug 19.30 val.

Tvarkaraštis:

Rungtynės dėl patekimo į ketvirtfinalį:

10.00 „Sportidus“ – „Hegelmann Litauen“;

10.50 „Šiandien plotas“ – „Olimpo SC“;

Ketvirtfinaliai:

11.40 IGOL – Prienų KKSC

12.30 „Aleksotas“ – „Šiandien plotas“/„Olimpo SC“;

13.20 „Dembava“ – „Sportidus“/„Hegelmann Litauen“;

14.10 „Narjanta“ – „Audra“;

Pusfinaliai:

15.00 I-asis pusfinalis;

16.10 II-asis pusfinalis;

Finalai:

17.40 Rungtynės dėl III vietos;

18.50 Finalas;

Patekimas į renginį žiūrovams galimas tik su galimybių pasu.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS