Neįgaliesiems

Ignalinoje savaitgalį paaiškės paplūdimio futbolo čempionas

Šį šeštadienį Ignalinoje bus sužaistos likusios aštuonerios 2022 metų STIKLITA Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato rungtynės, po kuriųų paaiškės šalies čempionas. Grupių turnyre geriausiai sekėsi Kupiškio „Narjantai“ ir Vilniaus IGOL ekipai. Pastaroji titulą gins dvyliktą kartą iš eilės.

„Turbūt sunkiausias sezonas nuo tada, kai pradėjome rinkti čempiono titulus. Bandysime, kovosime, tačiau problemų dėl sudėties turėsime labai didelių“, – sakė žaidžiantysis IGOL vadovas Vasilijus Novičkov.

Sunkiomis dvejomis rungtynėmis sezoną pradėję IGOL futbolininkai ketvirtfinalio etape susikaus su Prienų KKSC komanda. Sėkmės atveju laukia „Dembavos“ – „MV Team“ poros nugalėtojais pusfinalyje.

„Tiek daug į priekį negalvojame. Pirmiausia, reikia įveikti ketvirtfinalio etapą, o tada, kas jau teks – tas teks. Bet kokiu atveju, į aikštę eisime kovoti dėl pergalės. Dėsime pastangų maksimaliai, bet varžovai stiprūs ir jie darys tą patį. Laimės stipriausias“, – sakė V. Novičkov.

Tris pergales grupių turnyre iškovojusi „Narjanta“ atkrintamąsias varžybas pradės akistata su Mažeikių „Olimpo SC“ atstovais. Šios poros nugalėtojai pusfinalyje kausis su „Hegelmann“ – „Aleksoto“ akistatos laimėtojais.

Pastaruosius vienuolika metų stipriausia šalies paplūdimio futbolo komanda yra IGOL. Praėjusiais metais vicečempione tapo „Audra“ (dabar „MV Team“), bronziniais prizininkais tapo „Aleksotas“.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS