Neįgaliesiems

Išnagrinėta "Inkaro" apeliacija dėl paplūdimio futbolo čempionato rungtynių

LFF Apeliacinis komitetas po apeliacijos pakeitė Drausmės komiteto sprendimą dėl paplūdimio futbolo čempionato rungtynių – įskaitė pralaimėjimą “Igol” komandai bei padidino baudą “Inkarui”.

LFF Apeliacinis komitetas nagrinėjo apeliaciją dėl LFF Drausmės komiteto sprendimų, kuriais buvo paskirtos sankcijos už incidentus rugpjūčio 13 d. Palangoje vykusiose Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato rungtynėse tarp Vilniaus „Igol“ ir Kauno „Inkaro“. Šios rungtynės buvo nutrauktos 10 minutę rezultatui esant 2:1.

LFF Drausmės komitetas „Inkarui“ įskaitė techninį pralaimėjimą rezultatu 0:5, skyrė 500 eurų baudą, sankciją metus rungtyniauti be savo aistruolių, o Žilvinui Romanovui ir Daivydui Kalpokui skyrė atitinkamai dviejų ir vienerių metų diskvalifikacijas iš visų LFF vykdomų varžybų.

Tiek „Inkaras“, tiek abu minėti asmenys pateikė apeliacijas.

LFF Apeliacinis komitetas, išnagrinėjęs visą byloje surinktą medžiagą, nustatė, jog „Igol“ komandos rungtynėse žaidė du joje neregistruoti žaidėjai, taip pat, jog „Igol“ komanda, nesulaukusi teisėjų sprendimo dėl tolesnės rungtynių eigos, paliko rungtynių vykdymo eigą bei tokiu būdu atsisakė tęsti rungtynes.

Nagrinėjimo metu nustatyta, kad, pirmiausia, būtent šis veiksmas lėmė rungtynių nutraukimą, o ne kilęs incidentas tarp komandų žaidėjų, oficialių asmenų ir sirgalių. Abu šie pažeidimai, vadovaujantis LFF Drausmės kodeksu, lemia pralaimėjimo įskaitymą. Todėl LFF Apeliacinis komitetas pakeitė Drausmės komiteto sprendimą ir techninį pralaimėjimą įskaitė „Igol“ komandai (0:3)

Nepaisant to, kad dėl minėtų priežasčių pralaimėjimas buvo įskaitytas FK „Igol“ komandai, LFF Apeliacinis komitetas įvertino “Inkaro” atsakomybę už jo žaidėjų, oficialių asmenų ir aistruolių chuliganiškus veiksmus.

LFF Apeliacinio komiteto nuomone, tokie veiksmai yra absoliučiai netoleruotini sporte ir galintys sukelti itin pavojingas pasekmes, todėl FK Inkarui buvo skirta didesnė piniginė bauda (2 tūkstančiai eurų), o LFF Drausmės komiteto skirtos sankcijos D. Kalpokui ir Ž. Romanovui paliktos nepakeistos.

Šie sprendimai per mėnesį gali būti skundžiami Sporto arbitražo teismui (CAS).

Įsigaliojus šiam Apeliacinio komiteto sprendimui pasikeis ir galutinė paplūdimio futbolo čempionato įskaita – “Inkaras” surinktų 18 tšk., Mažeikių “VIP” – 15 tšk., o “Igol” – 12 tšk.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS