Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
7 turas
Šeštadienis
2022-09-17 15:00:00
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
1
BE1 NFA
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
1
FA Panevėžys-PRSSG
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
7 turas
Šeštadienis, 2022-09-17 15:00:00
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Vilius Kondrotas 50'Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
1
1
Pilna statistika
FA Panevėžys-PRSSG
Matas Pušnys 36'Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Studentų futbolas
2024-03-28 08:45
E-projektai
2024-03-27 21:30
Lygos statistika
BE1 NFA
|
FA Panevėžys-PRSSG
|
|
3 | Vieta lentelėje | 2 |
39 | Taškai | 41 |
44:17 | Įvarčių skirtumas | 76:20 |
BE1 NFA
FA Panevėžys-PRSSG
Žaidėjai
10 | Skirmantas Paukštys (C) |
1 | Morkus Ūkelis (G) |
3 | Rapolas Jasulevičius |
8 | Justas Rakauskas |
14 | Lukas Leontjevas 25' 25' 25' 25' 25' |
21 | Ugnius Zenkovas |
49 | Vakaris Kniūkšta 89' 89' 89' 89' 89' |
50 | Vilius Kondrotas 50' 50' 50' 50' 50' |
77 | Airik Balasanov |
79 | Majus Žižys |
91 | Arminas Astafejevas 46' 46' 46' 46' 46' |
Teisėjai
Pirmasis asistentas | Saulius Juočiūnas |
Antrasis asistentas | Guostė Jonikaitė |
Teisėjas | Arūnas Dapkus |
Žaidėjai
Ignas Lukoševičius (C) |
14 |
Liudvikas Ūsas (G) |
12 |
Nojus Mulevičius |
2 |
90'+2' 90'+2' 90'+2' 90'+2' 90'+2' Aronas Šlikas |
3 |
26' 26' 26' 26' 26' 26' Gustas Muraška |
5 |
87' 87' 87' 87' 87' Matas Dilys |
6 |
25' 25' 25' 25' 25' 25' Rokas Kulbis |
7 |
36' 36' 36' 36' 36' Matas Pušnys |
8 |
Eimantas Žižiūnas |
9 |
Augustas Butkus |
10 |
Kornelijus Užėnas |
11 |
Atsarginiai žaidėjai
16 | Dominykas Balnanosis (G) |
11 | Gerdas Barkauskas |
37 | Daniil Poberezhnyi 46' 46' 46' 46' 46' |
47 | Gelmis Gajauskas |
53 | Jonas Stapulionis |
83 | Deividas Šumskis 89' 89' 89' 89' 89' |
97 | Titas Vaitiekus |
Atsarginiai žaidėjai
Adas Jasiūnas (G) |
1 |
Augustas Gedžiūnas |
13 |
Danielius Tomkevičius |
15 |
Kajus Puzinas |
17 |
Matas Petrulaitis |
18 |
Karolis Carenko |
55 |
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
25'
min
Rokas Kulbis
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
36'
min
Matas Pušnys
36'
min
Matas Pušnys
36'
min
Matas Pušnys
36'
min
Matas Pušnys
36'
min
Matas Pušnys
Antras kėlinys
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
87'
min
Matas Dilys
87'
min
Matas Dilys
87'
min
Matas Dilys
87'
min
Matas Dilys
87'
min
Matas Dilys
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
90'+2'
min
Aronas Šlikas
90'+2'
min
Aronas Šlikas
90'+2'
min
Aronas Šlikas
90'+2'
min
Aronas Šlikas
90'+2'
min
Aronas Šlikas
Varžybų pabaiga
FA Panevėžys-PRSSG
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FA Dainava
A.Narbekovo FA
Alytaus dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
VFA Geležinis Vilkas
FK Banga
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 17:00
Kauno Žalgirio FA
FK Granitas
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 15:30
Mažeikių FK Atmosfera
Telšių FC Džiugas
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 15:30
Mažeikių FK Atmosfera
Telšių FC Džiugas
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 16:30
Telšių FC Džiugas
Mažeikių FK Atmosfera
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 16:30
Telšių FC Džiugas
Mažeikių FK Atmosfera
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FA Dainava
A.Narbekovo FA
Alytaus dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
VFA Geležinis Vilkas
FK Banga
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
Klaipėdos FM
BE1 NFA
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FK Garliava
FC Hegelmann Akademija
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
Vilnius Football Academy
Talentų FA-FK Riteriai
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai