Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
14 turas
Šeštadienis
2022-11-05 11:00:00
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
3
BE1 NFA
Airik Balasanov 44'
Airik Balasanov 44'
Airik Balasanov 44'
Airik Balasanov 44'
Skirmantas Paukštys 73'
Skirmantas Paukštys 73'
Skirmantas Paukštys 73'
Skirmantas Paukštys 73'
Vilius Kondrotas 84'
Vilius Kondrotas 84'
Vilius Kondrotas 84'
Vilius Kondrotas 84'
Airik Balasanov 44'
Airik Balasanov 44'
Airik Balasanov 44'
Skirmantas Paukštys 73'
Skirmantas Paukštys 73'
Skirmantas Paukštys 73'
Skirmantas Paukštys 73'
Vilius Kondrotas 84'
Vilius Kondrotas 84'
Vilius Kondrotas 84'
Vilius Kondrotas 84'
1
FK Žalgiris
Vytis Pavilonis 45'
Vytis Pavilonis 45'
Vytis Pavilonis 45'
Vytis Pavilonis 45'
Vytis Pavilonis 45'
Vytis Pavilonis 45'
Vytis Pavilonis 45'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
14 turas
Šeštadienis, 2022-11-05 11:00:00
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Airik Balasanov 44'Airik Balasanov 44'
Airik Balasanov 44'
Airik Balasanov 44'
Skirmantas Paukštys 73'
Skirmantas Paukštys 73'
Skirmantas Paukštys 73'
Skirmantas Paukštys 73'
Vilius Kondrotas 84'
Vilius Kondrotas 84'
Vilius Kondrotas 84'
Vilius Kondrotas 84'
3
1
Pilna statistika
FK Žalgiris
Vytis Pavilonis 45'Vytis Pavilonis 45'
Vytis Pavilonis 45'
Vytis Pavilonis 45'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
BE1 NFA
|
FK Žalgiris
|
|
3 | Vieta lentelėje | 1 |
39 | Taškai | 49 |
44:17 | Įvarčių skirtumas | 64:20 |
BE1 NFA
FK Žalgiris
Žaidėjai
79 | Majus Žižys (C) |
1 | Morkus Ūkelis (G) |
3 | Rapolas Jasulevičius |
8 | Justas Rakauskas 71' 71' 71' 71' 85' 85' 85' 85' |
14 | Lukas Leontjevas |
21 | Ugnius Zenkovas 69' 69' 69' 69' 69' |
50 | Vilius Kondrotas 84' 84' 84' 84' 85' 85' 85' 85' |
77 | Airik Balasanov 44' 44' 44' 44' |
83 | Deividas Šumskis 46' 46' 46' 46' |
91 | Arminas Astafejevas 85' 85' 85' 85' |
92 | Ignas Virbalas 16' 16' 16' 16' |
Teisėjai
Teisėjas | Vytenis Kazlauskas |
Pirmasis asistentas | Lina Skladaitytė |
Antrasis asistentas | Vygantas Bemovas |
Žaidėjai
Kajus Andraikėnas |
2 |
65' 65' 65' 65' Dovas Grudzinskas |
2 |
57' 57' 57' 57' Mykolas Mameniškis |
8 |
65' 65' 65' 65' Danielius Velička |
10 |
Adomas Buikus |
11 |
90'+2' 90'+2' 90'+2' 90'+2' Vytis Pavilonis |
13 |
57' 57' 57' 57' Orestas Uldukis |
16 |
66' 66' 66' 66' 66' 76' 76' 76' 76' Vakaris Berenta |
17 |
68' 68' 68' 68' 68' Artur Demidov |
18 |
43' 43' 43' 43' 43' Edvinas Pukinskas |
22 |
58' 58' 58' 58' Džiugas Butkus |
32 |
57' 57' 57' 57' Simas Rasščevskis |
36 |
Atsarginiai žaidėjai
16 | Dominykas Balnanosis (G) |
10 | Skirmantas Paukštys 46' 46' 46' 46' 73' 73' 73' 73' |
11 | Gerdas Barkauskas 85' 85' 85' 85' |
37 | Daniil Poberezhnyi 16' 16' 16' 16' |
47 | Gelmis Gajauskas 85' 85' 85' 85' |
53 | Jonas Stapulionis 85' 85' 85' 85' |
Atsarginiai žaidėjai
57' 57' 57' 57' Matas Leleika |
7 |
Domantas Klimašauskas |
15 |
76' 76' 76' 76' 83' 83' 83' 83' Vytis Kizala |
21 |
65' 65' 65' 65' Dmytro Senyk |
41 |
65' 65' 65' 65' Rokas Bassus |
77 |
Lukas Kolendo |
80 |
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Daniil Poberezhnyi
Ignas Virbalas
16'
min
Daniil Poberezhnyi
Ignas Virbalas
16'
min
Daniil Poberezhnyi
Ignas Virbalas
16'
min
Daniil Poberezhnyi
Ignas Virbalas
16'
min
43'
min
Edvinas Pukinskas
43'
min
Edvinas Pukinskas
43'
min
Edvinas Pukinskas
43'
min
Edvinas Pukinskas
43'
min
Edvinas Pukinskas
Airik Balasanov
44'
min
Airik Balasanov
44'
min
Airik Balasanov
44'
min
Airik Balasanov
44'
min
Dario Caglioni
45'
min
Dario Caglioni
45'
min
Dario Caglioni
45'
min
Dario Caglioni
45'
min
Antras kėlinys
Skirmantas Paukštys
Deividas Šumskis
46'
min
Skirmantas Paukštys
Deividas Šumskis
46'
min
Skirmantas Paukštys
Deividas Šumskis
46'
min
Skirmantas Paukštys
Deividas Šumskis
46'
min
57'
min
Matas Leleika
Simas Rasščevskis
57'
min
Orestas Uldukis
Mykolas Mameniškis
57'
min
Matas Leleika
Simas Rasščevskis
57'
min
Orestas Uldukis
Mykolas Mameniškis
57'
min
Matas Leleika
Simas Rasščevskis
57'
min
Orestas Uldukis
Mykolas Mameniškis
57'
min
Matas Leleika
Simas Rasščevskis
57'
min
Orestas Uldukis
Mykolas Mameniškis
58'
min
Džiugas Butkus
58'
min
Džiugas Butkus
58'
min
Džiugas Butkus
58'
min
Džiugas Butkus
65'
min
Dmytro Senyk
Danielius Velička
65'
min
Rokas Bassus
Dovas Grudzinskas
65'
min
Dmytro Senyk
Danielius Velička
65'
min
Rokas Bassus
Dovas Grudzinskas
65'
min
Dmytro Senyk
Danielius Velička
65'
min
Rokas Bassus
Dovas Grudzinskas
65'
min
Dmytro Senyk
Danielius Velička
65'
min
Rokas Bassus
Dovas Grudzinskas
66'
min
Vakaris Berenta
66'
min
Vakaris Berenta
66'
min
Vakaris Berenta
66'
min
Vakaris Berenta
66'
min
Vakaris Berenta
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Artur Demidov
Ugnius Zenkovas
69'
min
Ugnius Zenkovas
69'
min
Ugnius Zenkovas
69'
min
Ugnius Zenkovas
69'
min
Ugnius Zenkovas
69'
min
Justas Rakauskas
71'
min
Justas Rakauskas
71'
min
Justas Rakauskas
71'
min
Justas Rakauskas
71'
min
Skirmantas Paukštys
73'
min
Skirmantas Paukštys
73'
min
Skirmantas Paukštys
73'
min
Skirmantas Paukštys
73'
min
76'
min
Vytis Kizala
Vakaris Berenta
76'
min
Vytis Kizala
Vakaris Berenta
76'
min
Vytis Kizala
Vakaris Berenta
76'
min
Vytis Kizala
Vakaris Berenta
83'
min
Vytis Kizala
83'
min
Vytis Kizala
83'
min
Vytis Kizala
83'
min
Vytis Kizala
Vilius Kondrotas
84'
min
Vilius Kondrotas
84'
min
Vilius Kondrotas
84'
min
Vilius Kondrotas
84'
min
Gerdas Barkauskas
Vilius Kondrotas
85'
min
Gelmis Gajauskas
Justas Rakauskas
85'
min
Jonas Stapulionis
Arminas Astafejevas
85'
min
Gerdas Barkauskas
Vilius Kondrotas
85'
min
Gelmis Gajauskas
Justas Rakauskas
85'
min
Jonas Stapulionis
Arminas Astafejevas
85'
min
Gerdas Barkauskas
Vilius Kondrotas
85'
min
Gelmis Gajauskas
Justas Rakauskas
85'
min
Jonas Stapulionis
Arminas Astafejevas
85'
min
Gerdas Barkauskas
Vilius Kondrotas
85'
min
Gelmis Gajauskas
Justas Rakauskas
85'
min
Jonas Stapulionis
Arminas Astafejevas
85'
min
90'+2'
min
Vytis Pavilonis
90'+2'
min
Vytis Pavilonis
90'+2'
min
Vytis Pavilonis
90'+2'
min
Vytis Pavilonis
Varžybų pabaiga
FK Žalgiris
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai