Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2022/2023
3 turas
Trečiadienis
2022-08-24 17:00:00
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
6
BE1 NFA
Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
0
FM Olimpas
Pilna statistika
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2022/2023
3 turas
Trečiadienis, 2022-08-24 17:00:00
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Aidas Čiegis 24'Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Aidas Čiegis 24'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Ąžuolas Varnauskas 36'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Simas Leontjevas 44'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Ąžuolas Varnauskas 52'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Markas Kuprys 61'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
Ugnius Buziliauskas 63'
6
0
Pilna statistika
FM Olimpas
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
BE1 NFA
|
FM Olimpas
|
|
3 | Vieta lentelėje | 15 |
63 | Taškai | 2 |
59:19 | Įvarčių skirtumas | 9:121 |
BE1 NFA
FM Olimpas
Žaidėjai
48 | Aras Baltrušaitis (C) |
1 | Emilis Starkus (G) |
6 | Markas Kuprys 61' 61' 61' 61' 61' |
10 | Ąžuolas Varnauskas 36' 36' 36' 36' 36' 52' 52' 52' 52' 52' |
11 | Simas Leontjevas 44' 44' 44' 44' 44' |
12 | Paulius Paškauskas |
13 | Aidas Čiegis 24' 24' 24' 24' 24' |
14 | Kasparas Žilys |
17 | Džiugas Vyšniauskas |
23 | Gustas Jackevičius |
38 | Ugnius Buziliauskas 63' 63' 63' 63' 63' |
Teisėjai
Teisėjas | Artiom Spelman |
Žaidėjai
Matas Jacevičus (C) |
17 |
Jokūbas Diliūnas (G) |
12 |
43' 43' 43' 43' 43' Adomas Murza |
7 |
Justas Kalvinskas |
9 |
Matas Venslauskas |
10 |
Vytautas Juknevičius |
11 |
Markas Mileris |
14 |
34' 34' 34' 34' 34' Miroslav Charitonov |
15 |
Adomas Katkevičius |
16 |
Aronas Paškevičus |
18 |
Gustas Beržanskas |
21 |
Atsarginiai žaidėjai
4 | Dominykas Staliūnas |
8 | Silvestras Kaklauskas |
19 | Tadas Kvedaras |
22 | Gustautas Balsys |
Atsarginiai žaidėjai
Paulius Miliūnas (G) |
1 |
Kipras Januškevičius |
5 |
Emilis Augys |
13 |
Augustas Puodžiūnas |
19 |
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Aidas Čiegis
24'
min
Aidas Čiegis
24'
min
Aidas Čiegis
24'
min
Aidas Čiegis
24'
min
Aidas Čiegis
24'
min
34'
min
Miroslav Charitonov
34'
min
Miroslav Charitonov
34'
min
Miroslav Charitonov
34'
min
Miroslav Charitonov
34'
min
Miroslav Charitonov
Antras kėlinys
Ąžuolas Varnauskas
36'
min
Ąžuolas Varnauskas
36'
min
Ąžuolas Varnauskas
36'
min
Ąžuolas Varnauskas
36'
min
Ąžuolas Varnauskas
36'
min
43'
min
Adomas Murza
43'
min
Adomas Murza
43'
min
Adomas Murza
43'
min
Adomas Murza
43'
min
Adomas Murza
Simas Leontjevas
44'
min
Simas Leontjevas
44'
min
Simas Leontjevas
44'
min
Simas Leontjevas
44'
min
Simas Leontjevas
44'
min
Ąžuolas Varnauskas
52'
min
Ąžuolas Varnauskas
52'
min
Ąžuolas Varnauskas
52'
min
Ąžuolas Varnauskas
52'
min
Ąžuolas Varnauskas
52'
min
Markas Kuprys
61'
min
Markas Kuprys
61'
min
Markas Kuprys
61'
min
Markas Kuprys
61'
min
Markas Kuprys
61'
min
Ugnius Buziliauskas
63'
min
Ugnius Buziliauskas
63'
min
Ugnius Buziliauskas
63'
min
Ugnius Buziliauskas
63'
min
Ugnius Buziliauskas
63'
min
Varžybų pabaiga
FM Olimpas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai