Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
17 turas
Trečiadienis
2023-03-22 20:00:00
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
5
BE1 NFA
Yehor Smyrnov 13'
Yehor Smyrnov 13'
Yehor Smyrnov 13'
Yehor Smyrnov 13'
Karolis Kuodis 20'
Karolis Kuodis 20'
Karolis Kuodis 20'
Karolis Kuodis 20'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gutauskas 51'
Tomas Gutauskas 51'
Tomas Gutauskas 51'
Tomas Gutauskas 51'
Aretas Brusokas 59'
Aretas Brusokas 59'
Aretas Brusokas 59'
Aretas Brusokas 59'
Yehor Smyrnov 13'
Yehor Smyrnov 13'
Yehor Smyrnov 13'
Karolis Kuodis 20'
Karolis Kuodis 20'
Karolis Kuodis 20'
Karolis Kuodis 20'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gutauskas 51'
Tomas Gutauskas 51'
Tomas Gutauskas 51'
Tomas Gutauskas 51'
Aretas Brusokas 59'
Aretas Brusokas 59'
Aretas Brusokas 59'
Aretas Brusokas 59'
1
Klaipėdos FM
Erikas Gėrikas 25'
Erikas Gėrikas 25'
Erikas Gėrikas 25'
Erikas Gėrikas 25'
Erikas Gėrikas 25'
Erikas Gėrikas 25'
Erikas Gėrikas 25'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
17 turas
Trečiadienis, 2023-03-22 20:00:00
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Yehor Smyrnov 13'Yehor Smyrnov 13'
Yehor Smyrnov 13'
Yehor Smyrnov 13'
Karolis Kuodis 20'
Karolis Kuodis 20'
Karolis Kuodis 20'
Karolis Kuodis 20'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gudaitis 40'
Tomas Gutauskas 51'
Tomas Gutauskas 51'
Tomas Gutauskas 51'
Tomas Gutauskas 51'
Aretas Brusokas 59'
Aretas Brusokas 59'
Aretas Brusokas 59'
Aretas Brusokas 59'
5
1
Pilna statistika
Klaipėdos FM
Erikas Gėrikas 25'Erikas Gėrikas 25'
Erikas Gėrikas 25'
Erikas Gėrikas 25'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Studentų futbolas
2024-03-28 08:45
E-projektai
2024-03-27 21:30
Lygos statistika
BE1 NFA
|
Klaipėdos FM
|
|
3 | Vieta lentelėje | 6 |
51 | Taškai | 38 |
55:16 | Įvarčių skirtumas | 37:39 |
BE1 NFA
Klaipėdos FM
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Ugnius Veprauskas |
Antrasis asistentas | Guostė Jonikaitė |
Pirmasis asistentas | Edgaras Bučinskas |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Yehor Smyrnov
13'
min
Yehor Smyrnov
13'
min
Yehor Smyrnov
13'
min
Yehor Smyrnov
13'
min
Karolis Kuodis
20'
min
Karolis Kuodis
20'
min
Karolis Kuodis
20'
min
Karolis Kuodis
20'
min
Tomas Gudaitis
40'
min
Tomas Gudaitis
40'
min
Tomas Gudaitis
40'
min
Tomas Gudaitis
40'
min
Antras kėlinys
49'
min
Raigardas Gudauskas
Lukas Mukasejevas
49'
min
Dominykas Umantas
Robertas Mockus
49'
min
Raigardas Gudauskas
Lukas Mukasejevas
49'
min
Dominykas Umantas
Robertas Mockus
49'
min
Raigardas Gudauskas
Lukas Mukasejevas
49'
min
Dominykas Umantas
Robertas Mockus
49'
min
Raigardas Gudauskas
Lukas Mukasejevas
49'
min
Dominykas Umantas
Robertas Mockus
Dominykas Balnanosis
Morkus Ūkelis
51'
min
Tomas Gutauskas
51'
min
Joris Stanulis
Karolis Kuodis
51'
min
Dominykas Balnanosis
Morkus Ūkelis
51'
min
Tomas Gutauskas
51'
min
Joris Stanulis
Karolis Kuodis
51'
min
Dominykas Balnanosis
Morkus Ūkelis
51'
min
Tomas Gutauskas
51'
min
Joris Stanulis
Karolis Kuodis
51'
min
Dominykas Balnanosis
Morkus Ūkelis
51'
min
Tomas Gutauskas
51'
min
Joris Stanulis
Karolis Kuodis
51'
min
Arnas Rudžionis
Tomas Gutauskas
55'
min
Elijus Trumpa
Yehor Smyrnov
55'
min
Aretas Brusokas
Gerdas Barkauskas
55'
min
Oleksandr Hrachov
Justas Rakauskas
55'
min
Arnas Rudžionis
Tomas Gutauskas
55'
min
Elijus Trumpa
Yehor Smyrnov
55'
min
Aretas Brusokas
Gerdas Barkauskas
55'
min
Oleksandr Hrachov
Justas Rakauskas
55'
min
Arnas Rudžionis
Tomas Gutauskas
55'
min
Elijus Trumpa
Yehor Smyrnov
55'
min
Aretas Brusokas
Gerdas Barkauskas
55'
min
Oleksandr Hrachov
Justas Rakauskas
55'
min
Arnas Rudžionis
Tomas Gutauskas
55'
min
Elijus Trumpa
Yehor Smyrnov
55'
min
Aretas Brusokas
Gerdas Barkauskas
55'
min
Oleksandr Hrachov
Justas Rakauskas
55'
min
56'
min
Donatas Silvanavičius
Pijus Zaremba
56'
min
Vilius Paniuškis
Edvinas Mikutis
56'
min
Donatas Silvanavičius
Pijus Zaremba
56'
min
Vilius Paniuškis
Edvinas Mikutis
56'
min
Donatas Silvanavičius
Pijus Zaremba
56'
min
Vilius Paniuškis
Edvinas Mikutis
56'
min
Donatas Silvanavičius
Pijus Zaremba
56'
min
Vilius Paniuškis
Edvinas Mikutis
57'
min
Aronas Surblys
Gabrielius Šedvartas
57'
min
Robertas Jonkus
Jokūbas Norkus
57'
min
Aronas Surblys
Gabrielius Šedvartas
57'
min
Robertas Jonkus
Jokūbas Norkus
57'
min
Aronas Surblys
Gabrielius Šedvartas
57'
min
Robertas Jonkus
Jokūbas Norkus
57'
min
Aronas Surblys
Gabrielius Šedvartas
57'
min
Robertas Jonkus
Jokūbas Norkus
59'
min
Ignas Paulikas
Benas Kavaliauskas
Aretas Brusokas
59'
min
59'
min
Ignas Paulikas
Benas Kavaliauskas
Aretas Brusokas
59'
min
59'
min
Ignas Paulikas
Benas Kavaliauskas
Aretas Brusokas
59'
min
59'
min
Ignas Paulikas
Benas Kavaliauskas
Aretas Brusokas
59'
min
65'
min
Erikas Gėrikas
65'
min
Erikas Gėrikas
65'
min
Erikas Gėrikas
65'
min
Erikas Gėrikas
Džiugas Vyšniauskas
Paulius Stankus
68'
min
Džiugas Vyšniauskas
Paulius Stankus
68'
min
Džiugas Vyšniauskas
Paulius Stankus
68'
min
Džiugas Vyšniauskas
Paulius Stankus
68'
min
Varžybų pabaiga
Klaipėdos FM
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 15:00
Kauno Žalgirio FA
FK Granitas
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FA Dainava
A.Narbekovo FA
Alytaus dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
VFA Geležinis Vilkas
FK Banga
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 17:00
Kauno Žalgirio FA
FK Granitas
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 15:00
Kauno Žalgirio FA
FK Granitas
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 15:30
Mažeikių FK Atmosfera
Telšių FC Džiugas
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 15:30
Mažeikių FK Atmosfera
Telšių FC Džiugas
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 16:30
Telšių FC Džiugas
Mažeikių FK Atmosfera
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 16:30
Telšių FC Džiugas
Mažeikių FK Atmosfera
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FA Dainava
A.Narbekovo FA
Alytaus dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
VFA Geležinis Vilkas
FK Banga
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
Klaipėdos FM
BE1 NFA
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FK Garliava
FC Hegelmann Akademija
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai