Optibet I lyga 2022 24 turas
Penktadienis 2022-09-30 19:00:00 Alytaus stadionas žolės
5
DFK Dainava
Aaron-Palimerin Olugbogi 4'
Peter Oluwaseun Ademo 24'
Renatas Banevičius 28'
Nojus Valukynas 36'
Stanislav Sorokin 77'
0
FK Atmosfera
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 24 turas
Penktadienis, 2022-09-30 19:00:00 Alytaus stadionas žolės
DFK Dainava
Aaron-Palimerin Olugbogi 4'
Peter Oluwaseun Ademo 24'
Renatas Banevičius 28'
Nojus Valukynas 36'
Stanislav Sorokin 77'
5
0
Pilna statistika
FK Atmosfera
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
DFK Dainava
FK Atmosfera
1 Vieta lentelėje 15
67 Taškai 24
69:31 Įvarčių skirtumas 41:67
DFK Dainava
FK Atmosfera
Žaidėjai
8
Martynas Vasiliauskas (C)
59'
59'
77
Airidas Mickevičius (G)
5
Nedas Labukas
6
Renatas Banevičius
28'
7
Artem Baftalovskyi
12
Peter Oluwaseun Ademo
24'
79'
79'
30
Oskaras Lukošiūnas
32
Rokas Rasimavičius
43
Kazeem Ojo Aderounmu
68'
68'
71
Nojus Valukynas
36'
59'
59'
99
Aaron-Palimerin Olugbogi
4'
68'
68'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Linas Masys
Teisėjas Donatas Šimėnas
Antrasis asistentas Deividas Lomsargis
Rezervinis teisėjas Edgaras Edas Dirmeikis
Pirmasis asistentas Gerda Eidinzonaitė
Žaidėjai
Daumantas Jakutis (G)
33
46'
46'
Benediktas Poleikis
2
Vladyslav Zahladko
4
Daniil Osadets
7
54'
54'
Nils Raul Hugo Ahl
8
Rokas Lazdinauskas
10
54'
54'
Ernestas Andriušis
11
84'
84'
Vitor Prado Gutierres
15
84'
84'
Adrijus Kontenis
17
Davydas Arlauskis
18
56'
56'
Juan Camilo Sandoval Yepes
19
Atsarginiai žaidėjai
37
Martynas Matijoška (G)
10
Chibuike Darlington Nwosu
68'
68'
11
Titas Vitukynas
68'
68'
14
Yasuhiro Hanada
21
Kyrylo Silich
24
Naglis Paliušis
29
Maksym Starhorodskyi
79'
79'
31
Ode Abdullahi
33
Lukas Genevičius
34
Stanislav Sorokin
59'
59'
77'
74
Alanas Marčiukaitis
92
Arnas Mardosa
59'
59'
Atsarginiai žaidėjai
84'
84'
Karadas Najulis
3
54'
54'
Nandas Šrederis
20
84'
84'
Ignas Čiuta
21
46'
46'
Arnas Andriejauskas
71
DFK Dainava
Pirmas kėlinys
Aaron-Palimerin Olugbogi
4'
min
Peter Oluwaseun Ademo
24'
min
Renatas Banevičius
28'
min
Nojus Valukynas
36'
min
Antras kėlinys
46'
min
Arnas Andriejauskas
Benediktas Poleikis
46'
min
Arnas Andriejauskas
Benediktas Poleikis
54'
min
Nils Raul Hugo Ahl
54'
min
Nandas Šrederis
Ernestas Andriušis
54'
min
Nils Raul Hugo Ahl
54'
min
Nandas Šrederis
Ernestas Andriušis
56'
min
Juan Camilo Sandoval Yepes
56'
min
Juan Camilo Sandoval Yepes
Arnas Mardosa
Nojus Valukynas
59'
min
Stanislav Sorokin
Martynas Vasiliauskas
59'
min
Arnas Mardosa
Nojus Valukynas
59'
min
Stanislav Sorokin
Martynas Vasiliauskas
59'
min
Titas Vitukynas
Kazeem Ojo Aderounmu
68'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
68'
min
Titas Vitukynas
Kazeem Ojo Aderounmu
68'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
68'
min
Stanislav Sorokin
77'
min
Maksym Starhorodskyi
Peter Oluwaseun Ademo
79'
min
Maksym Starhorodskyi
Peter Oluwaseun Ademo
79'
min
84'
min
Ignas Čiuta
Adrijus Kontenis
84'
min
Karadas Najulis
Vitor Prado Gutierres
84'
min
Ignas Čiuta
Adrijus Kontenis
84'
min
Karadas Najulis
Vitor Prado Gutierres
Varžybų pabaiga
FK Atmosfera

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius