LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023
1 turas
Sekmadienis
2022-08-28 15:00:00
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
1
FA Tauras
Erikas Sapronovas 44'
Erikas Sapronovas 44'
Erikas Sapronovas 44'
Erikas Sapronovas 44'
Erikas Sapronovas 44'
10
FK Gintaras
Mangirdas Venckus 2'
Mangirdas Venckus 2'
Mangirdas Venckus 2'
Mangirdas Venckus 6'
Mangirdas Venckus 6'
Mangirdas Venckus 6'
Mangirdas Venckus 7'
Mangirdas Venckus 7'
Mangirdas Venckus 7'
Jonas Kringelis 15'
Jonas Kringelis 15'
Jonas Kringelis 15'
Ainaras Milašius 17'
Ainaras Milašius 17'
Ainaras Milašius 17'
Mangirdas Venckus 28'
Mangirdas Venckus 28'
Mangirdas Venckus 28'
Jonas Kringelis 29'
Jonas Kringelis 29'
Jonas Kringelis 29'
Einoras Daučiūnas 31'
Einoras Daučiūnas 31'
Einoras Daučiūnas 31'
Mangirdas Venckus 12'
Mangirdas Venckus 12'
Mangirdas Venckus 12'
Alan Drescik 18'
Alan Drescik 18'
Alan Drescik 18'
Mangirdas Venckus 2'
Mangirdas Venckus 2'
Mangirdas Venckus 6'
Mangirdas Venckus 6'
Mangirdas Venckus 6'
Mangirdas Venckus 7'
Mangirdas Venckus 7'
Mangirdas Venckus 7'
Jonas Kringelis 15'
Jonas Kringelis 15'
Jonas Kringelis 15'
Ainaras Milašius 17'
Ainaras Milašius 17'
Ainaras Milašius 17'
Mangirdas Venckus 28'
Mangirdas Venckus 28'
Mangirdas Venckus 28'
Jonas Kringelis 29'
Jonas Kringelis 29'
Jonas Kringelis 29'
Einoras Daučiūnas 31'
Einoras Daučiūnas 31'
Einoras Daučiūnas 31'
Mangirdas Venckus 12'
Mangirdas Venckus 12'
Mangirdas Venckus 12'
Alan Drescik 18'
Alan Drescik 18'
Alan Drescik 18'
Pilna statistika
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023
1 turas
Sekmadienis, 2022-08-28 15:00:00
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
FA Tauras
Erikas Sapronovas 44'Erikas Sapronovas 44'
Erikas Sapronovas 44'
1
10
Pilna statistika
FK Gintaras
Mangirdas Venckus 2'Mangirdas Venckus 2'
Mangirdas Venckus 2'
Mangirdas Venckus 6'
Mangirdas Venckus 6'
Mangirdas Venckus 6'
Mangirdas Venckus 7'
Mangirdas Venckus 7'
Mangirdas Venckus 7'
Jonas Kringelis 15'
Jonas Kringelis 15'
Jonas Kringelis 15'
Ainaras Milašius 17'
Ainaras Milašius 17'
Ainaras Milašius 17'
Mangirdas Venckus 28'
Mangirdas Venckus 28'
Mangirdas Venckus 28'
Jonas Kringelis 29'
Jonas Kringelis 29'
Jonas Kringelis 29'
Einoras Daučiūnas 31'
Einoras Daučiūnas 31'
Einoras Daučiūnas 31'
Mangirdas Venckus 12'
Mangirdas Venckus 12'
Mangirdas Venckus 12'
Alan Drescik 18'
Alan Drescik 18'
Alan Drescik 18'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-19 rinktinė
U-17 rinktinė
2024-05-03 14:40
WU-19 rinktinė
Lygos statistika
FA Tauras
|
FK Gintaras
|
|
8 | Vieta lentelėje | 1 |
13 | Taškai | 46 |
18:53 | Įvarčių skirtumas | 79:14 |
FA Tauras
FK Gintaras
Žaidėjai
1 | Vilius Skirmantas (G) |
2 | Saulė-Liepa Mizgirytė 25' 25' 25' |
6 | Erikas Merkelis |
8 | Danielius Puodžiūnas |
10 | Paulius Zaicas |
13 | Elinga Baršytė |
15 | Justas Seneckis |
20 | Ramutis Preikšaitis |
43 | Erikas Sapronovas 44' 44' 44' |
77 | Arijus Mišeikis |
Teisėjai
Teisėjas | Kornelijus Neverdauskas |
Žaidėjai
2' 2' 2' 6' 6' 6' 7' 7' 7' 28' 28' 28' 47' 47' 47' Mangirdas Venckus (C) |
6 |
Amilis Jokubaitis (G) |
99 |
15' 15' 15' 29' 29' 29' Jonas Kringelis |
8 |
Vilius Steponavičius |
10 |
31' 31' 31' Einoras Daučiūnas |
11 |
14' 14' 14' Danielius Avraam |
12 |
Aurimas Sabaliauskas |
13 |
Vytis Ivinskas |
18 |
Julius Remeikis |
28 |
17' 17' 17' Ainaras Milašius |
77 |
Arnas Šeškus |
92 |
Atsarginiai žaidėjai
21 | Edvinas Prokofjevas (G) |
9 | Vitenis Urbikas 25' 25' 25' 35' 35' 35' |
11 | Emilis Zongaila |
17 | Naglis Juškevičius |
18 | Domas Jonika |
23 | Tomas Vasiliauskas |
Atsarginiai žaidėjai
Matas Alksnys (G) |
1 |
Justinas Marozas |
4 |
Nojus Kellė |
23 |
Domantas Pečiulis |
88 |
14' 14' 14' 20' 20' 20' 53' 53' 53' Alan Drescik |
98 |
FA Tauras
Pirmas kėlinys
2'
min
Mangirdas Venckus
2'
min
Mangirdas Venckus
2'
min
Mangirdas Venckus
6'
min
Mangirdas Venckus
6'
min
Mangirdas Venckus
6'
min
Mangirdas Venckus
7'
min
Mangirdas Venckus
7'
min
Mangirdas Venckus
7'
min
Mangirdas Venckus
14'
min
Alan Drescik
Danielius Avraam
14'
min
Alan Drescik
Danielius Avraam
14'
min
Alan Drescik
Danielius Avraam
15'
min
Jonas Kringelis
15'
min
Jonas Kringelis
15'
min
Jonas Kringelis
17'
min
Ainaras Milašius
17'
min
Ainaras Milašius
17'
min
Ainaras Milašius
20'
min
Alan Drescik
20'
min
Alan Drescik
20'
min
Alan Drescik
Vitenis Urbikas
Saulė-Liepa Mizgirytė
25'
min
Vitenis Urbikas
Saulė-Liepa Mizgirytė
25'
min
Vitenis Urbikas
Saulė-Liepa Mizgirytė
25'
min
28'
min
Mangirdas Venckus
28'
min
Mangirdas Venckus
28'
min
Mangirdas Venckus
29'
min
Jonas Kringelis
29'
min
Jonas Kringelis
29'
min
Jonas Kringelis
31'
min
Einoras Daučiūnas
31'
min
Einoras Daučiūnas
31'
min
Einoras Daučiūnas
Vitenis Urbikas
35'
min
Vitenis Urbikas
35'
min
Vitenis Urbikas
35'
min
Antras kėlinys
Erikas Sapronovas
44'
min
Erikas Sapronovas
44'
min
Erikas Sapronovas
44'
min
47'
min
Mangirdas Venckus
47'
min
Mangirdas Venckus
47'
min
Mangirdas Venckus
53'
min
Alan Drescik
53'
min
Alan Drescik
53'
min
Alan Drescik
Varžybų pabaiga
FK Gintaras
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 16:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Šeštadienį 05-04 18:00
EDM Statyba-Sendvaris
FK Jonava
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Sirijus
FC Džiugas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 15:00
FK Dembava
FK Babrungas
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 18:00
AFK
Klaipėdos FM
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 20:15
VGTU Vilkai
FKS Ukmergė
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
FK Riteriai
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Banga B
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FA Šiauliai B
FC Hegelmann B
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-10 19:00
FC Neptūnas
FK Babrungas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Atmosfera
FK Kauno Žalgiris B
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Riteriai
FK Ekranas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-12 14:00
Tauras
FK Panevėžys B
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 18:00
FK Banga B
FA Šiauliai B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:00
VFM Fortūna
FK Garliava
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
Vilnius Football Academy
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:30
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 12:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Klaipėdos FM
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 13:00
Visagino BFA
FK Granitas
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 13:00
Vilnius Football Academy B
FK Vilnius
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 13:00
Vilnius Football Academy B
FK Vilnius
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 13:00
Vilnius Football Academy
FK Žalgiris
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 13:00
Vilnius Football Academy
FK Žalgiris
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 13:00
VFA Geležinis Vilkas
FM Fortūna
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 13:00
VFA Geležinis Vilkas
FM Fortūna
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos
Šeštadienį 05-04 13:00
Klaipėdos FM
FA Šiauliai-ŠSG
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos
Šeštadienį 05-04 13:00
FK Banga
FA Dainava
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 13:00
FK Garliava
FA Dainava
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai