LFF III lyga Klaipėdos regiono pirmenybės
4 turas
Penktadienis
2022-09-23 19:30:00
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
4
FC Neptūnas B
Egidijus Dusevičius 8'
Denis Matihin 43'
Tomas Jonušas 72'
Denis Matihin 86'
Denis Matihin 43'
Tomas Jonušas 72'
Denis Matihin 86'
3
Klaipėdos FM B
Arminas Gečas 19'
Laurynas Barsteika 35'
Arminas Gečas 45'
Laurynas Barsteika 35'
Arminas Gečas 45'
Pilna statistika
LFF III lyga Klaipėdos regiono pirmenybės
4 turas
Penktadienis, 2022-09-23 19:30:00
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
FC Neptūnas B
Egidijus Dusevičius 8'Denis Matihin 43'
Tomas Jonušas 72'
Denis Matihin 86'
4
3
Pilna statistika
Klaipėdos FM B
Arminas Gečas 19'Laurynas Barsteika 35'
Arminas Gečas 45'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Merginų varžybos
2024-04-28 20:00
Jaunimo varžybos
2024-04-27 23:00
Licencijavimas
Lygos statistika
FC Neptūnas B
|
Klaipėdos FM B
|
|
1 | Vieta lentelėje | 5 |
36 | Taškai | 19 |
50:16 | Įvarčių skirtumas | 30:34 |
FC Neptūnas B
Klaipėdos FM B
Žaidėjai
99 | Lukas Nedzinskas (G)(C) |
2 | Egidijus Dusevičius 8' |
8 | Colin Ladipo Odutayo |
9 | Brice Stephane Didier Philippe Goupy |
13 | Tomas Jonušas 72' |
20 | Ainis Vilavičius |
23 | Evaldas Misiūnas 33' |
28 | Abiodun Emmanuel Adeshina |
37 | Dovydas Švambaris |
50 | Darius Jurgelevičius |
77 | Denis Matihin 43' 86' |
Teisėjai
Teisėjas | Aidas Mazalas |
Pirmasis asistentas | Lukas Mečionis |
Antrasis asistentas | Nojus Mečionis |
Žaidėjai
Said Abou Osman (G) |
22 |
Gvidas Merkevičius |
3 |
53' 64' 90' Arminas Gečas |
13 |
Ignas Kubilius |
19 |
Dominykas Gerulaitis |
21 |
Vadim Šulžickij |
23 |
Lukas Sungaila |
24 |
Andrius Norvaišis |
26 |
Gabrielius Lekstutis |
29 |
Pijus Dumalakas |
30 |
Alvydas Statkus |
42 |
Atsarginiai žaidėjai
4 | Clifford Agwe Awah |
Atsarginiai žaidėjai
31' Nojus Paulikas |
6 |
Daniil Tišakov |
14 |
Julius Vyšniauskas |
25 |
80' Laurynas Barsteika |
37 |
Nikita Bondarev |
43 |
FC Neptūnas B
Pirmas kėlinys
Egidijus Dusevičius
8'
min
31'
min
Nojus Paulikas
Evaldas Misiūnas
33'
min
Denis Matihin
43'
min
Antras kėlinys
53'
min
Arminas Gečas
64'
min
Arminas Gečas
Tomas Jonušas
72'
min
80'
min
Laurynas Barsteika
Denis Matihin
86'
min
90'
min
Arminas Gečas
Varžybų pabaiga
Klaipėdos FM B
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 15:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 17:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FK TransINVEST
FK Kauno Žalgiris
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FC Džiugas
DFK Dainava
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 19:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Penktadienį 05-03 20:00
FK Euforija-Tirola
FK TransINVEST
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Šeštadienį 05-04 18:00
EDM Statyba-Sendvaris
FK Jonava
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Sirijus
FC Džiugas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 15:00
FK Dembava
FK Babrungas
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 18:00
AFK
Klaipėdos FM
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 19:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Minija
FC Neptūnas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 19:00
FK Garliava
FK Nevėžis
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 12:00
FK Ekranas
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
FK Riteriai
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Banga B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FA Šiauliai B
FC Hegelmann B
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Pirmadienį 04-29 17:30
FA Šiauliai
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Antradienį 04-30 17:00
VFA Geležinis Vilkas
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Trečiadienį 05-01 13:00
FK Babrungas
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Trečiadienį 05-01 15:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
VFA Geležinis Vilkas
Panevėžio FA dirbtinė aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Trečiadienį 05-01 17:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
VFA Geležinis Vilkas
Panevėžio FA dirbtinė aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FA Utenis
Marijampolė City
Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:00
VFM Fortūna
FK Garliava
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
Vilnius Football Academy
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos mergaičių U13 čempionato Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Pirmadienį 04-29 16:30
Minijos FA
FK Banga
Kretingos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Pirmadienį 04-29 17:30
FA Šiauliai
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Žalgiris B
FC Neptūnas B
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 19:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
Antradienį 04-30 16:00
Klaipėdos KFA
Minijos FA
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Antradienį 04-30 17:00
FM Nikė
FM Žaibas
Sportima
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Antradienį 04-30 17:00
VFA Geležinis Vilkas
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024
Trečiadienį 05-01 10:00
Klaipėdos FM B
FK Banga B
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos mergaičių U13 čempionato Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 05-01 10:30
Marijampolės FC
MFK Žalgiris
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai