Optibet I lyga 2022 9 turas
Šeštadienis 2022-05-28 16:00:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
0
FK Atmosfera
3
DFK Dainava
Kazeem Ojo Aderounmu 39'
Henrique Sarmengue Devens 10'
Keani Maxwell Fairbanks 40'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 9 turas
Šeštadienis, 2022-05-28 16:00:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
FK Atmosfera
0
3
Pilna statistika
DFK Dainava
Kazeem Ojo Aderounmu 39'
Henrique Sarmengue Devens 10'
Keani Maxwell Fairbanks 40'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Atmosfera
DFK Dainava
15 Vieta lentelėje 1
24 Taškai 67
41:67 Įvarčių skirtumas 69:31
FK Atmosfera
DFK Dainava
Žaidėjai
5
Arman Zeynalyan (C)
1
Arnoldas Kaupys (G)
4
Aziz Abdoul Gueye
60'
7
Vitor Prado Gutierres
6'
8
Nils Raul Hugo Ahl
9
Abdul Yusuph Haule
10
Rokas Lazdinauskas
11
Ernestas Andriušis
17
Adrijus Kontenis
22
Matas Šlyžius
71
Nandas Šrederis
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Saulius Stankūnas
Teisėjas Osvaldas Pliuškys
Pirmasis asistentas Deividas Klimas
Rezervinis teisėjas Jurgita Mačikunytė
Antrasis asistentas Simas Kaušas
Žaidėjai
Martynas Vasiliauskas (C)
8
Airidas Mickevičius (G)
77
Nedas Labukas
5
4'
Renatas Banevičius
6
82'
Artem Baftalovskyi
7
55'
82'
Henrique Sarmengue Devens
10
82'
Peter Oluwaseun Ademo
12
Yasuhiro Hanada
14
62'
Lukas Šiaudvytis
23
Naglis Paliušis
24
39'
86'
Kazeem Ojo Aderounmu
43
Atsarginiai žaidėjai
33
Daumantas Jakutis (G)
14
Arnas Andriejauskas
15
Laurynas Beniušis
19
Juan Camilo Sandoval Yepes
60'
20
Pijus Meižis
23
Mangirdas Stasys
Atsarginiai žaidėjai
Martynas Matijoška (G)
37
82'
85'
Keani Maxwell Fairbanks
15
82'
86'
Kyrylo Silich
21
82'
Žanuels Skopenko
34
62'
Tadas Slavinskas
42
86'
Nojus Valukynas
71
Arnas Mardosa
92
FK Atmosfera
Pirmas kėlinys
4'
min
Renatas Banevičius
Vitor Prado Gutierres
6'
min
39'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
Antras kėlinys
51'
min
55'
min
Henrique Sarmengue Devens
Juan Camilo Sandoval Yepes
Aziz Abdoul Gueye
60'
min
62'
min
Tadas Slavinskas
Lukas Šiaudvytis
82'
min
Žanuels Skopenko
Henrique Sarmengue Devens
82'
min
Kyrylo Silich
Peter Oluwaseun Ademo
82'
min
Keani Maxwell Fairbanks
Artem Baftalovskyi
85'
min
Keani Maxwell Fairbanks
86'
min
Nojus Valukynas
Kazeem Ojo Aderounmu
86'
min
Kyrylo Silich
Varžybų pabaiga
DFK Dainava

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius