Optibet I lyga 2022 25 turas
Šeštadienis 2022-10-08 14:00:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas
0
FK Babrungas
1
BE1 NFA
Thomas Neewalay 5'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 25 turas
Šeštadienis, 2022-10-08 14:00:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas
FK Babrungas
0
1
Pilna statistika
BE1 NFA
Thomas Neewalay 5'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Babrungas
BE1 NFA
6 Vieta lentelėje 4
46 Taškai 57
52:34 Įvarčių skirtumas 39:19
FK Babrungas
BE1 NFA
Žaidėjai
23
Mantas Rusys (C)
80'
80'
44
Maycon Douglas Morales (G)
5
Shuto Asano
11
Marius Skirmantas
17
Vilius Butkus
18
Alessandro Pinheiro Martins Junior
80'
80'
20
Vinicius Sarturi Hess
21
Eridanas Bagužas
22
Antonny Pietro Cancilieri
23'
80'
80'
24
Edvinas Sirutavičius
63'
32
Matas Kazbaras
57'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Algimantas Sakavičius
Teisėjas Egidijus Amšiejus
Pirmasis asistentas Valdemaras Palubinskas
Antrasis asistentas Tadas Šimkus
Rezervinis teisėjas Ernestas Žymantas
Žaidėjai
36'
Domas Slendzoka (C)
15
Vilius Šivickas (G)
1
42'
42'
46'
46'
Martynas Džiugas
6
6'
6'
Hassan Kromah
10
46'
46'
Emilis Talačka
22
Arnas Paura
23
Eduardas Jurjonas
25
Hamed Diawara
28
87'
87'
Rokas Lavron Mazur
30
52'
Nazar Zubkov
66
74'
74'
Deitonas Vinckus
77
Atsarginiai žaidėjai
16
Eimantas Brezgys (G)
2
Tatsuki Horii
10
Deimantas Valauskas
80'
80'
19
Pablo Jose Borja Duarte
80'
80'
33
Osvaldas Narmontas
77
Jose Maria Silva Marques
80'
80'
Atsarginiai žaidėjai
Rokas Bagdonavičius (G)
31
87'
87'
Džiugas Čečkauskas
4
6'
6'
57'
Lajo Menene Traore
5
46'
46'
Ainas Bareikis
8
Tomas Gumbelevičius
19
57'
Matas Petkevičius
21
46'
46'
50'
Thomas Neewalay
24
74'
74'
Elingas Jonavičius
29
Chukwudi Abiodun Adalumo
79
FK Babrungas
Pirmas kėlinys
6'
min
Lajo Menene Traore
Hassan Kromah
6'
min
Lajo Menene Traore
Hassan Kromah
Antonny Pietro Cancilieri
23'
min
36'
min
Domas Slendzoka
42'
min
Martynas Džiugas
42'
min
Martynas Džiugas
Antras kėlinys
46'
min
Thomas Neewalay
Emilis Talačka
46'
min
Ainas Bareikis
Martynas Džiugas
46'
min
Thomas Neewalay
Emilis Talačka
46'
min
Ainas Bareikis
Martynas Džiugas
50'
min
Thomas Neewalay
52'
min
Nazar Zubkov
Matas Kazbaras
57'
min
57'
min
Matas Petkevičius
57'
min
Lajo Menene Traore
Edvinas Sirutavičius
63'
min
74'
min
Elingas Jonavičius
Deitonas Vinckus
74'
min
Elingas Jonavičius
Deitonas Vinckus
Pablo Jose Borja Duarte
Alessandro Pinheiro Martins Junior
80'
min
Deimantas Valauskas
Antonny Pietro Cancilieri
80'
min
Jose Maria Silva Marques
Mantas Rusys
80'
min
Pablo Jose Borja Duarte
Alessandro Pinheiro Martins Junior
80'
min
Deimantas Valauskas
Antonny Pietro Cancilieri
80'
min
Jose Maria Silva Marques
Mantas Rusys
80'
min
87'
min
Džiugas Čečkauskas
Rokas Lavron Mazur
87'
min
Džiugas Čečkauskas
Rokas Lavron Mazur
89'
min
Pablo Rios Freire
89'
min
Pablo Rios Freire
Varžybų pabaiga
BE1 NFA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius