LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023
8 turas
Pirmadienis
2022-10-17 19:00:00
Plungės dirbtinės dangos stadionas
4
FK Babrungas
Vykintas Vilnius 16'
Vykintas Vilnius 16'
Vykintas Vilnius 16'
Tautvydas Milius 39'
Tautvydas Milius 39'
Tautvydas Milius 39'
Vykintas Vilnius 47'
Vykintas Vilnius 47'
Vykintas Vilnius 47'
Tautvydas Milius 57'
Tautvydas Milius 57'
Tautvydas Milius 57'
Vykintas Vilnius 16'
Vykintas Vilnius 16'
Tautvydas Milius 39'
Tautvydas Milius 39'
Tautvydas Milius 39'
Vykintas Vilnius 47'
Vykintas Vilnius 47'
Vykintas Vilnius 47'
Tautvydas Milius 57'
Tautvydas Milius 57'
Tautvydas Milius 57'
4
FK Gintaras 4:4 (PEN
Einoras Daučiūnas 21'
Einoras Daučiūnas 21'
Einoras Daučiūnas 21'
Arnas Jucius 27'
Arnas Jucius 27'
Arnas Jucius 27'
Arnas Jucius 29'
Arnas Jucius 29'
Arnas Jucius 29'
Arnas Jucius 32'
Arnas Jucius 32'
Arnas Jucius 32'
Einoras Daučiūnas 21'
Einoras Daučiūnas 21'
Arnas Jucius 27'
Arnas Jucius 27'
Arnas Jucius 27'
Arnas Jucius 29'
Arnas Jucius 29'
Arnas Jucius 29'
Arnas Jucius 32'
Arnas Jucius 32'
Arnas Jucius 32'
Pilna statistika
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023
8 turas
Pirmadienis, 2022-10-17 19:00:00
Plungės dirbtinės dangos stadionas
FK Babrungas
Vykintas Vilnius 16'Vykintas Vilnius 16'
Vykintas Vilnius 16'
Tautvydas Milius 39'
Tautvydas Milius 39'
Tautvydas Milius 39'
Vykintas Vilnius 47'
Vykintas Vilnius 47'
Vykintas Vilnius 47'
Tautvydas Milius 57'
Tautvydas Milius 57'
Tautvydas Milius 57'
4
4
Pilna statistika
FK Gintaras 4:4 (PEN
Einoras Daučiūnas 21'Einoras Daučiūnas 21'
Einoras Daučiūnas 21'
Arnas Jucius 27'
Arnas Jucius 27'
Arnas Jucius 27'
Arnas Jucius 29'
Arnas Jucius 29'
Arnas Jucius 29'
Arnas Jucius 32'
Arnas Jucius 32'
Arnas Jucius 32'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-19 rinktinė
U-17 rinktinė
2024-05-03 14:40
WU-19 rinktinė
Lygos statistika
FK Babrungas
|
FK Gintaras
|
|
3 | Vieta lentelėje | 1 |
30 | Taškai | 46 |
45:26 | Įvarčių skirtumas | 79:14 |
FK Babrungas
FK Gintaras 4:4 (PEN
Žaidėjai
10 | Edvinas Navardauskas (C) |
1 | Edmundas Vaičikauskis (G) |
2 | Rokas Laucevičius |
9 | Vykintas Riepšas |
12 | Raigardas Navardauskas |
13 | Kajus Vaicikauskas |
17 | Žygimantas Puidokas |
30 | Arnas Šilius |
33 | Matas Zagorskis |
45 | Vykintas Vilnius 16' 16' 16' 47' 47' 47' |
55 | Tautvydas Milius 39' 39' 39' 57' 57' 57' |
Teisėjai
Teisėjas | Ernestas Žymantas |
Pirmasis asistentas | Vidmantas Balsys |
Antrasis asistentas | Osvaldas Narmontas |
Žaidėjai
Aurimas Sabaliauskas (C) |
13 |
Matas Alksnys (G) |
1 |
Justinas Marozas |
4 |
Vilius Steponavičius |
10 |
21' 21' 21' Einoras Daučiūnas |
11 |
Vytis Ivinskas |
18 |
27' 27' 27' 64' 64' 64' 67' 67' 67' Arnas Jucius |
19 |
Nojus Kellė |
23 |
Kornelijus Jackus |
29 |
Ainaras Milašius |
77 |
43' 43' 43' Arnas Šeškus |
92 |
Atsarginiai žaidėjai
7 | Justas Jankauskis |
21 | Simas Rekašius |
22 | Karolis Vaškys |
Atsarginiai žaidėjai
Nojus Skeivys (G) |
|
Jonas Kringelis |
8 |
Danielius Avraam |
12 |
Artūras Stratkauskas |
22 |
Gerardas Petukauskas |
78 |
Domantas Pečiulis |
88 |
FK Babrungas
Pirmas kėlinys
Vykintas Vilnius
16'
min
Vykintas Vilnius
16'
min
Vykintas Vilnius
16'
min
21'
min
Einoras Daučiūnas
21'
min
Einoras Daučiūnas
21'
min
Einoras Daučiūnas
27'
min
Arnas Jucius
27'
min
Arnas Jucius
27'
min
Arnas Jucius
Antras kėlinys
Tautvydas Milius
39'
min
Tautvydas Milius
39'
min
Tautvydas Milius
39'
min
43'
min
Arnas Šeškus
43'
min
Arnas Šeškus
43'
min
Arnas Šeškus
Vykintas Vilnius
47'
min
Vykintas Vilnius
47'
min
Vykintas Vilnius
47'
min
Tautvydas Milius
57'
min
Tautvydas Milius
57'
min
Tautvydas Milius
57'
min
64'
min
Arnas Jucius
64'
min
Arnas Jucius
64'
min
Arnas Jucius
67'
min
Arnas Jucius
67'
min
Arnas Jucius
67'
min
Arnas Jucius
Varžybų pabaiga
FK Gintaras 4:4 (PEN
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 16:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Šeštadienį 05-04 18:00
EDM Statyba-Sendvaris
FK Jonava
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Sirijus
FC Džiugas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 15:00
FK Dembava
FK Babrungas
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 18:00
AFK
Klaipėdos FM
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 20:15
VGTU Vilkai
FKS Ukmergė
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 12:00
FK Ekranas
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
FK Riteriai
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Banga B
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FA Šiauliai B
FC Hegelmann B
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-10 19:00
FC Neptūnas
FK Babrungas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Atmosfera
FK Kauno Žalgiris B
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Riteriai
FK Ekranas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-12 14:00
Tauras
FK Panevėžys B
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:00
VFM Fortūna
FK Garliava
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
Vilnius Football Academy
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:30
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 12:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Klaipėdos FM
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 08:15
FK Žalgiris
FA-FM Ateitis
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 08:15
FK Žalgiris
FA-FM Ateitis
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 09:00
Kauno Žalgirio FA
Marijampolės FC
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 09:00
Kauno Žalgirio FA
Marijampolės FC
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 09:15
FA Šiauliai
FA Gintra
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 09:30
FK Žalgiris
FK Granitas
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-04 09:30
FK Žalgiris
FK Granitas
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos senjorų 60+ futbolo pirmenybės 2024
Šeštadienį 05-04 09:30
Jonavos VFK Klevas
Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos senjorų 60+ futbolo pirmenybės 2024
Šeštadienį 05-04 09:30
Vilniaus Senjorai
Utenos FK "Utenio senjorai"
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai