Optibet A lyga 2023
20 turas
Sekmadienis
2023-07-02 20:00:00
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
1
FK Banga
Robertas Vėževičius 84'
4
FK Žalgiris
Donatas Kazlauskas 40'
Kehinde Mathias Oyewusi 2'
Kehinde Mathias Oyewusi 23'
Kehinde Mathias Oyewusi 2'
Kehinde Mathias Oyewusi 23'
Pilna statistika
Optibet A lyga 2023
20 turas
Sekmadienis, 2023-07-02 20:00:00
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
FK Banga
Robertas Vėževičius 84'1
4
Pilna statistika
FK Žalgiris
Donatas Kazlauskas 40'Kehinde Mathias Oyewusi 2'
Kehinde Mathias Oyewusi 23'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport A lyga
TOP sport A lyga
TOP sport A lyga
Lygos statistika
FK Banga
|
FK Žalgiris
|
|
6 | Vieta lentelėje | 2 |
36 | Taškai | 75 |
22:52 | Įvarčių skirtumas | 67:28 |
FK Banga
FK Žalgiris
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Robertas Šmitas |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK Banga
Pirmas kėlinys
40'
min
Donatas Kazlauskas
Antras kėlinys
47'
min
Kehinde Mathias Oyewusi
Robertas Vėževičius
Karolis Laukžemis
59'
min
Valdas Paulauskas
Mantas Petrikas
59'
min
Kostiantyn Shults
Maksim Andrejev
59'
min
60'
min
Paulius Golubickas
Ovidijus Verbickas
60'
min
Oliver Buff
Marko Miličkovič
66'
min
Donatas Kazlauskas
66'
min
Donatas Kazlauskas
68'
min
Kehinde Mathias Oyewusi
Ričardas Šveikauskas
71'
min
Ričardas Šveikauskas
71'
min
Ignas Venckus
Justinas Januševskij
73'
min
75'
min
Romualdas Jansonas
Donatas Kazlauskas
75'
min
Arni Vilhjalmsson
Kehinde Mathias Oyewusi
79'
min
Yukiyoshi Karashima
Yury Kendysh
Robertas Vėževičius
81'
min
Robertas Vėževičius
81'
min
Robertas Vėževičius
81'
min
Vilius Piliukaitis
82'
min
Vilius Piliukaitis
82'
min
Robertas Vėževičius
84'
min
87'
min
Arni Vilhjalmsson
87'
min
Arni Vilhjalmsson
90'+1'
min
Varžybų pabaiga
FK Žalgiris
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 16:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 20:15
VGTU Vilkai
FKS Ukmergė
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 19:00
FK Nemunas
FK Sveikata
Prienų stadionas (dirbtinės dangos)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 19:00
FK Be1
FK Ekranas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 19:00
FK Garliava
FK Kauno Žalgiris
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 19:00
FK Atmosfera
Vilniaus BFA
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 14:00
FK Saned
FK Banga
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-23 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-23 13:00
FK Banga
FK Gintra
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-10 19:00
FC Neptūnas
FK Babrungas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Atmosfera
FK Kauno Žalgiris B
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Riteriai
FK Ekranas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-12 14:00
Tauras
FK Panevėžys B
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 18:00
FK Banga B
FA Šiauliai B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 19:30
FC Hegelmann B
Vilniaus BFA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-17 18:00
FK Babrungas
FK Nevėžis
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
FC Neptūnas
Tauras
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 05-11 11:00
Vilnius Football Academy
VFM Fortūna
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 10:00
Vilniaus BFA
VFA Geležinis Vilkas
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 10:00
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 11:00
FK Garliava
FK Žalgiris
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
Marijampolė City
FK Žalgiris
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
Vilniaus BFA
VFA Geležinis Vilkas
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FK Vidzgiris
Prienų futbolo mokykla
AAFF dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
Pirmadienį 05-06 15:30
Prienų FM
Kaišiadorių ŠSC
Prienų stadionas (dirbtinės dangos)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024
Pirmadienį 05-06 17:00
Jurbarko SC
FK Banga B
Jurbarko stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2023/2024
Pirmadienį 05-06 20:00
KU
KTU
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 20:15
VGTU Vilkai
FKS Ukmergė
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024
Antradienį 05-07 15:00
Klaipėdos FM B
KFA B
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai