Futsal A lyga 22/23
12 turas
Antradienis
2022-12-13 21:00:00
Vilkaviškio sporto ir pramogų centras
2
FK Bruklinas
Benas Buzevičius 28'
Benas Buzevičius 28'
Augustas Dubickas 32'
Augustas Dubickas 32'
Benas Buzevičius 28'
Augustas Dubickas 32'
Augustas Dubickas 32'
3
FK Saulės kraštas
Solonyna Maksym 18'
Solonyna Maksym 18'
Solonyna Maksym 7'
Solonyna Maksym 7'
Donatas Morkis 15'
Donatas Morkis 15'
Solonyna Maksym 18'
Solonyna Maksym 7'
Solonyna Maksym 7'
Donatas Morkis 15'
Donatas Morkis 15'
Pilna statistika
Futsal A lyga 22/23
12 turas
Antradienis, 2022-12-13 21:00:00
Vilkaviškio sporto ir pramogų centras
FK Bruklinas
Benas Buzevičius 28'Benas Buzevičius 28'
Augustas Dubickas 32'
Augustas Dubickas 32'
2
3
Pilna statistika
FK Saulės kraštas
Solonyna Maksym 18'Solonyna Maksym 18'
Solonyna Maksym 7'
Solonyna Maksym 7'
Donatas Morkis 15'
Donatas Morkis 15'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Studentų futbolas
2024-03-28 08:45
E-projektai
2024-03-27 21:30
Lygos statistika
FK Bruklinas
|
FK Saulės kraštas
|
|
5 | Vieta lentelėje | 6 |
28 | Taškai | 26 |
76:76 | Įvarčių skirtumas | 67:72 |
FK Bruklinas
FK Saulės kraštas
Žaidėjai
2 | Titas Vitkauskas (G) |
10 | Nojus Žitkauskas 18' 18' 18' 18' |
13 | Benas Buzevičius 28' 28' |
15 | Ignas Raštutis 19' 19' 19' 19' 19' |
20 | Audrius Brokas |
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Edgaras Bučinskas |
Antras teisėjas | Dovydas Švėgžda |
Trečias teisėjas | Dominykas Norkus |
Teisėjų inspektorius | Arvydas Makarevičius |
Žaidėjai
35' 35' Donatas Morkis (C) |
11 |
Kozlov Yevhenii (G) |
1 |
19' 19' 19' 19' Mindaugas Simanavičius |
4 |
18' 18' 27' 27' Solonyna Maksym |
10 |
Dmytro Klochko |
13 |
Atsarginiai žaidėjai
8 | Gintaras Čibirka (C) |
1 | Vytenis Bujauskas (G) |
5 | Mindaugas Kasparas 39' 39' 39' 39' 39' |
9 | Tomas Raštutis 20' 20' 20' 20' |
14 | Artūras Pečiulis |
17 | Augustas Dubickas 32' 32' |
44 | Rokas Gudelis |
Atsarginiai žaidėjai
Povilas Mickevičius (G) |
12 |
Domas Nacickas |
5 |
Aivaras Bagočius |
23 |
Adomas Mika |
24 |
Tomas Rakašius |
27 |
FK Bruklinas
Pirmas kėlinys
Nojus Žitkauskas
18'
min
18'
min
Solonyna Maksym
Nojus Žitkauskas
18'
min
Nojus Žitkauskas
18'
min
Nojus Žitkauskas
18'
min
18'
min
Solonyna Maksym
Ignas Raštutis
19'
min
19'
min
Mindaugas Simanavičius
Ignas Raštutis
19'
min
19'
min
Mindaugas Simanavičius
Ignas Raštutis
19'
min
19'
min
Mindaugas Simanavičius
Ignas Raštutis
19'
min
Ignas Raštutis
19'
min
19'
min
Mindaugas Simanavičius
Tomas Raštutis
20'
min
Tomas Raštutis
20'
min
Tomas Raštutis
20'
min
Tomas Raštutis
20'
min
Antras kėlinys
27'
min
Solonyna Maksym
27'
min
Solonyna Maksym
Benas Buzevičius
28'
min
Benas Buzevičius
28'
min
Augustas Dubickas
32'
min
Augustas Dubickas
32'
min
35'
min
Donatas Morkis
35'
min
Donatas Morkis
Mindaugas Kasparas
39'
min
Mindaugas Kasparas
39'
min
Mindaugas Kasparas
39'
min
Mindaugas Kasparas
39'
min
Mindaugas Kasparas
39'
min
Varžybų pabaiga
FK Saulės kraštas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FA Dainava
A.Narbekovo FA
Alytaus dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
VFA Geležinis Vilkas
FK Banga
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 17:00
Kauno Žalgirio FA
FK Granitas
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 15:30
Mažeikių FK Atmosfera
Telšių FC Džiugas
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 15:30
Mažeikių FK Atmosfera
Telšių FC Džiugas
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 16:30
Telšių FC Džiugas
Mažeikių FK Atmosfera
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 03-28 16:30
Telšių FC Džiugas
Mažeikių FK Atmosfera
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FA Dainava
A.Narbekovo FA
Alytaus dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 17:00
VFA Geležinis Vilkas
FK Banga
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
Klaipėdos FM
BE1 NFA
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
FK Garliava
FC Hegelmann Akademija
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Ketvirtadienį 03-28 17:00
Vilnius Football Academy
Talentų FA-FK Riteriai
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai