Optibet I lyga 2022 18 turas
Šeštadienis 2022-08-13 17:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
2
FK Garliava
Ernestas Mickevičius 45'
Tomas Rakašius 90'+4'
1
BE1 NFA
Thomas Neewalay 11'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 18 turas
Šeštadienis, 2022-08-13 17:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
FK Garliava
Ernestas Mickevičius 45'
Tomas Rakašius 90'+4'
2
1
Pilna statistika
BE1 NFA
Thomas Neewalay 11'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Garliava
BE1 NFA
11 Vieta lentelėje 4
33 Taškai 57
31:50 Įvarčių skirtumas 39:19
FK Garliava
BE1 NFA
Žaidėjai
5
Tomas Rakašius (C)
90'+4'
1
Dominykas Valeckas (G)
3
Deimantas Kontenis
54'
14
Watanabe Tsubasa
15
Lukas Odincovas
18
Ernestas Mickevičius
45'
90'+5'
20
Šarūnas Činikas
23
Emilis Kirliauskas
46'
28
Rimvydas Lipnevičius
31
Pijus Sudakovas
76'
55
Danielius Liaudanskis
81'
Teisėjai
Antrasis asistentas Dominykas Norkus
Rezervinis teisėjas Karolis Buivydas
Teisėjų inspektorius Artūras Pipiras
Teisėjas Robertas Šmitas
Pirmasis asistentas Vaidas Petkus
Žaidėjai
53'
Rokas Lavron Mazur (C)
30
Rokas Bagdonavičius (G)
31
63'
Lajo Menene Traore
5
46'
Martynas Džiugas
6
Ainas Bareikis
8
84'
Hassan Kromah
10
56'
69'
Thomas Neewalay
24
Eduardas Jurjonas
25
Hamed Diawara
28
46'
Nazar Zubkov
66
47'
63'
Deitonas Vinckus
77
Atsarginiai žaidėjai
26
Dovydas Vilkas (G)
4
Domas Račkauskas
90'+5'
9
Artiom Spelman
46'
16
Andrius Osvaldo Alfieri
81'
21
Rokas Gudelis
77
Neidas Antanaitis
76'
Atsarginiai žaidėjai
Vilius Šivickas (G)
1
46'
Džiugas Čečkauskas
4
84'
Nojus Grudis
9
Kasparas Kriščiūnas
18
Matas Petkevičius
21
Elingas Jonavičius
29
46'
83'
Merveil Leandry Lowe Tatou
33
63'
Chukwudi Abiodun Adalumo
79
63'
65'
Aurimas Dapkus
80
FK Garliava
Pirmas kėlinys
Ernestas Mickevičius
45'
min
Antras kėlinys
Artiom Spelman
Emilis Kirliauskas
46'
min
46'
min
Merveil Leandry Lowe Tatou
Nazar Zubkov
46'
min
Džiugas Čečkauskas
Martynas Džiugas
47'
min
Deitonas Vinckus
53'
min
Rokas Lavron Mazur
Deimantas Kontenis
54'
min
56'
min
Thomas Neewalay
63'
min
Chukwudi Abiodun Adalumo
Lajo Menene Traore
63'
min
Aurimas Dapkus
Deitonas Vinckus
65'
min
Aurimas Dapkus
69'
min
Thomas Neewalay
Neidas Antanaitis
Pijus Sudakovas
76'
min
Andrius Osvaldo Alfieri
Danielius Liaudanskis
81'
min
83'
min
Merveil Leandry Lowe Tatou
84'
min
Nojus Grudis
Hassan Kromah
Domas Račkauskas
Ernestas Mickevičius
90'+5'
min
Tomas Rakašius
90'+4'
min
Varžybų pabaiga
BE1 NFA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius