Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
12 turas
Šeštadienis
2022-11-26 13:30:00
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
2
FK Gintaras
Arnas Jucius 66'
Arnas Jucius 66'
Arnas Jucius 66'
3
FA Panevėžys-PRSSG
Karolis Kuodis 5'
Karolis Kuodis 5'
Karolis Kuodis 17'
Karolis Kuodis 17'
Armandas Pukevičius 28'
Armandas Pukevičius 28'
Karolis Kuodis 5'
Karolis Kuodis 17'
Karolis Kuodis 17'
Armandas Pukevičius 28'
Armandas Pukevičius 28'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
12 turas
Šeštadienis, 2022-11-26 13:30:00
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
FK Gintaras
Arnas Jucius 66'Arnas Jucius 66'
2
3
Pilna statistika
FA Panevėžys-PRSSG
Karolis Kuodis 5'Karolis Kuodis 5'
Karolis Kuodis 17'
Karolis Kuodis 17'
Armandas Pukevičius 28'
Armandas Pukevičius 28'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Treneriai
E-projektai
2024-04-17 15:00
II lyga
2024-04-17 12:20
Lygos statistika
FK Gintaras
|
FA Panevėžys-PRSSG
|
|
12 | Vieta lentelėje | 7 |
5 | Taškai | 28 |
16:92 | Įvarčių skirtumas | 42:44 |
FK Gintaras
FA Panevėžys-PRSSG
Žaidėjai
20 | Jokūbas Norkus (C) |
99 | Amilis Jokubaitis (G) 75' 75' |
6 | Mangirdas Venckus |
9 | Nojus Gurniks 70' 70' |
11 | Einoras Daučiūnas 8' 8' 61' 61' |
19 | Arnas Jucius 66' 66' |
23 | Tadas Nemunis 75' 75' |
30 | Rojus Garkauskas 75' 75' |
32 | Majus Markauskas |
77 | Ainaras Milašius 62' 62' 62' |
89 | Matas Stulpinas 65' 65' |
Teisėjai
Teisėjas | Simas Kaušas |
Pirmasis asistentas | Dominykas Kaselis |
Antrasis asistentas | Said Abou Osman |
Žaidėjai
Dovydas Balsys (C) |
5 |
Redas Raškauskas (G) |
30 |
40' 40' Deividas Klimavičius |
7 |
68' 68' Armandas Pukevičius |
9 |
75' 75' Armandas Dunderas |
10 |
45' 45' 57' 57' Karolis Kuodis |
11 |
75' 75' Aronas Matulevičius |
13 |
75' 75' Lukas Laimikis |
14 |
Povilas Kazėnas |
16 |
Ugnius Vanagas |
17 |
Nedas Raškauskas |
21 |
Atsarginiai žaidėjai
1 | Matas Alksnys (G) |
10 | Vilius Steponavičius |
13 | Aurimas Sabaliauskas 65' 65' |
21 | Marius Cirulis 61' 61' |
22 | Gabriel Stevens 26' 26' 26' |
28 | Julius Remeikis 75' 75' |
29 | Kornelijus Jackus 70' 70' 75' 75' |
Atsarginiai žaidėjai
75' 75' Edgaras Vaičaitis |
3 |
40' 40' Titas Šimkevičius |
20 |
75' 75' Nojus Kaulinskas |
23 |
75' 75' Tadas Bagdonas |
33 |
FK Gintaras
Pirmas kėlinys
Einoras Daučiūnas
8'
min
Einoras Daučiūnas
8'
min
Gabriel Stevens
26'
min
Gabriel Stevens
26'
min
Gabriel Stevens
26'
min
40'
min
40'
min
Titas Šimkevičius
Deividas Klimavičius
40'
min
40'
min
Titas Šimkevičius
Deividas Klimavičius
Antras kėlinys
45'
min
Karolis Kuodis
45'
min
Karolis Kuodis
57'
min
Karolis Kuodis
57'
min
Karolis Kuodis
Marius Cirulis
Einoras Daučiūnas
61'
min
Marius Cirulis
Einoras Daučiūnas
61'
min
Ainaras Milašius
62'
min
Ainaras Milašius
62'
min
Ainaras Milašius
62'
min
Aurimas Sabaliauskas
Matas Stulpinas
65'
min
Aurimas Sabaliauskas
Matas Stulpinas
65'
min
Arnas Jucius
66'
min
Arnas Jucius
66'
min
68'
min
Armandas Pukevičius
68'
min
Armandas Pukevičius
Kornelijus Jackus
Nojus Gurniks
70'
min
Kornelijus Jackus
Nojus Gurniks
70'
min
75'
min
Tadas Bagdonas
Armandas Dunderas
75'
min
Nojus Kaulinskas
Aronas Matulevičius
75'
min
Edgaras Vaičaitis
Lukas Laimikis
Kornelijus Jackus
75'
min
Julius Remeikis
Amilis Jokubaitis
75'
min
Rojus Garkauskas
Tadas Nemunis
75'
min
75'
min
Tadas Bagdonas
Armandas Dunderas
75'
min
Nojus Kaulinskas
Aronas Matulevičius
75'
min
Edgaras Vaičaitis
Lukas Laimikis
Kornelijus Jackus
75'
min
Julius Remeikis
Amilis Jokubaitis
75'
min
Rojus Garkauskas
Tadas Nemunis
75'
min
Varžybų pabaiga
FA Panevėžys-PRSSG
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 15:00
FK Kauno Žalgiris
FK Sūduva
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 18:00
FA Šiauliai
DFK Dainava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Panevėžys
FK TransINVEST
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 18:30
FK Žalgiris
FC Džiugas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Antradienį 04-23 19:00
FA Šiauliai
FK Sūduva
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK Panevėžys
FC Džiugas
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK TransINVEST
FC Hegelmann
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 19:00
FK Kauno Žalgiris
FK Banga
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 20:00
FK Žalgiris
DFK Dainava
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-19 19:00
FK Riteriai
FK Banga B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 17:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 17:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 15:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 10:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Šiauliai
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
BE1 NFA
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 12:00
FK Žalgiris
FK Garliava
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-20 12:00
Vilniaus BFA
FA Šiauliai
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
VFA Geležinis Vilkas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FK Žalgiris
FK Atmosfera
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
Kauno Žalgirio FA
Talentų FA-FK Riteriai
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 17:30
FA Tauras
Mažeikių FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics moterų I lyga
Ketvirtadienį 04-18 19:30
FK Babrungas
FK Vilkija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Klaipėdos KFA
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai