Optibet I lyga 2022 19 turas
Pirmadienis 2022-04-11 19:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
2
FK Panevėžys B
Aironas Trakšelis 8'
Nojus Lukšys 27'
2
FK Riteriai B
Deimantas Rimpa 31'
Eimantas Lotužys 44'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 19 turas
Pirmadienis, 2022-04-11 19:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
FK Panevėžys B
Aironas Trakšelis 8'
Nojus Lukšys 27'
2
2
Pilna statistika
FK Riteriai B
Deimantas Rimpa 31'
Eimantas Lotužys 44'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Panevėžys B
FK Riteriai B
10 Vieta lentelėje 14
36 Taškai 32
47:63 Įvarčių skirtumas 41:48
FK Panevėžys B
FK Riteriai B
Žaidėjai
12
Danas Šimkevičius (G)(C)
2
Arnas Končius
57'
79'
7
Gustas Žederštreimas
10
Darius Jurgelevičius
59'
11
Aironas Trakšelis
8'
31'
14
Domantas Vaičekauskas
16
Matijus Remeikis
17
Nojus Lukšys
27'
44
Mantas Malatokas
87'
77
Eimantas Dzinga
88
Žygimantas Baguška
Teisėjai
Teisėjas Irmantas Kaprašovas
Antrasis asistentas Deividas Lomsargis
Teisėjų inspektorius Vitalijus Kazlauskas
Pirmasis asistentas Jonas Lebedevas
Rezervinis teisėjas Mantas Ličkus
Žaidėjai
66'
73'
Armandas Šveistrys (C)
14
Geraldas Širvinskas (G)
55
Deividas Malžinskas
3
Gustas Gumbaravičius
13
Matas Ramanauskas
16
31'
77'
Deimantas Rimpa
17
77'
Esmilis Kaušinis
20
Juozas Lubas
28
Matas Latvys
70
29'
44'
63'
Eimantas Lotužys
77
Joris Dėlkus
88
Atsarginiai žaidėjai
1
Donatas Liaudanskas (G)
8
Rokas Lunskis
59'
9
Jonas Olišauskas
18
Danas Mario Matikonis
79'
20
Austis Vosylius
24
Emilis Varnas
87'
79
Patrikas Savėnas
Atsarginiai žaidėjai
Miroslav Aleksiuk (G)
46
Povilas Kalimavičius
24
Edvin Volodkovič
25
73'
Daniel Misiūnas
27
Egidijus Mickus
31
Tadas Žedaveinis
40
63'
Jonas Usavičius
79
77'
Kajus Astijus Beršta
80
FK Panevėžys B
Pirmas kėlinys
Aironas Trakšelis
8'
min
Nojus Lukšys
27'
min
29'
min
Eimantas Lotužys
Aironas Trakšelis
31'
min
31'
min
Deimantas Rimpa
44'
min
Eimantas Lotužys
Antras kėlinys
Arnas Končius
57'
min
Rokas Lunskis
Darius Jurgelevičius
59'
min
63'
min
Jonas Usavičius
Eimantas Lotužys
66'
min
Armandas Šveistrys
73'
min
Daniel Misiūnas
Armandas Šveistrys
77'
min
Deimantas Rimpa
77'
min
Kajus Astijus Beršta
Esmilis Kaušinis
Danas Mario Matikonis
Arnas Končius
79'
min
Emilis Varnas
Mantas Malatokas
87'
min
Varžybų pabaiga
FK Riteriai B

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius