LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023
10 turas
Ketvirtadienis
2023-03-30 17:00:00
Šilutės stadionas
9
FK Šilutė
Tautvydas Matulevičius 1'
Tautvydas Matulevičius 1'
Rokas Eskertas 9'
Rokas Eskertas 9'
Tautvydas Matulevičius 11'
Tautvydas Matulevičius 11'
Rokas Eskertas 17'
Rokas Eskertas 17'
Rostyslav Zlenko 21'
Rostyslav Zlenko 21'
Rokas Eskertas 27'
Rokas Eskertas 27'
Rokas Eskertas 31'
Rokas Eskertas 31'
Martynas Kaušas 45'
Martynas Kaušas 45'
Saimonas Vytuvis 48'
Saimonas Vytuvis 48'
Tautvydas Matulevičius 1'
Rokas Eskertas 9'
Rokas Eskertas 9'
Tautvydas Matulevičius 11'
Tautvydas Matulevičius 11'
Rokas Eskertas 17'
Rokas Eskertas 17'
Rostyslav Zlenko 21'
Rostyslav Zlenko 21'
Rokas Eskertas 27'
Rokas Eskertas 27'
Rokas Eskertas 31'
Rokas Eskertas 31'
Martynas Kaušas 45'
Martynas Kaušas 45'
Saimonas Vytuvis 48'
Saimonas Vytuvis 48'
1
FC Kuršiai
Armandas Mickevičius 18'
Armandas Mickevičius 18'
Armandas Mickevičius 18'
Pilna statistika
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023
10 turas
Ketvirtadienis, 2023-03-30 17:00:00
Šilutės stadionas
FK Šilutė
Tautvydas Matulevičius 1'Tautvydas Matulevičius 1'
Rokas Eskertas 9'
Rokas Eskertas 9'
Tautvydas Matulevičius 11'
Tautvydas Matulevičius 11'
Rokas Eskertas 17'
Rokas Eskertas 17'
Rostyslav Zlenko 21'
Rostyslav Zlenko 21'
Rokas Eskertas 27'
Rokas Eskertas 27'
Rokas Eskertas 31'
Rokas Eskertas 31'
Martynas Kaušas 45'
Martynas Kaušas 45'
Saimonas Vytuvis 48'
Saimonas Vytuvis 48'
9
1
Pilna statistika
FC Kuršiai
Armandas Mickevičius 18'Armandas Mickevičius 18'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-19 rinktinė
U-17 rinktinė
2024-05-03 14:40
WU-19 rinktinė
Lygos statistika
FK Šilutė
|
FC Kuršiai
|
|
4 | Vieta lentelėje | 9 |
27 | Taškai | 3 |
48:37 | Įvarčių skirtumas | 17:88 |
FK Šilutė
FC Kuršiai
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Naglis Kuturys |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK Šilutė
Pirmas kėlinys
Tautvydas Matulevičius
1'
min
Tautvydas Matulevičius
1'
min
Rokas Eskertas
9'
min
Rokas Eskertas
9'
min
Tautvydas Matulevičius
11'
min
Tautvydas Matulevičius
11'
min
Rokas Eskertas
17'
min
Rokas Eskertas
17'
min
18'
min
Armandas Mickevičius
18'
min
Armandas Mickevičius
Rostyslav Zlenko
21'
min
Rostyslav Zlenko
21'
min
Rokas Eskertas
27'
min
Rokas Eskertas
27'
min
Rokas Eskertas
31'
min
Rokas Eskertas
31'
min
Antras kėlinys
39'
min
Lukas Kikilas
39'
min
Lukas Kikilas
39'
min
Lukas Kikilas
Martynas Kaušas
45'
min
Martynas Kaušas
45'
min
Mantas Stakvilevičius
46'
min
Mantas Stakvilevičius
46'
min
47'
min
Šarūnas Žilys
47'
min
Šarūnas Žilys
Saimonas Vytuvis
48'
min
Saimonas Vytuvis
48'
min
Varžybų pabaiga
FC Kuršiai
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 16:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Šeštadienį 05-04 18:00
EDM Statyba-Sendvaris
FK Jonava
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Sirijus
FC Džiugas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 15:00
FK Dembava
FK Babrungas
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 18:00
AFK
Klaipėdos FM
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 20:15
VGTU Vilkai
FKS Ukmergė
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Banga B
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FA Šiauliai B
FC Hegelmann B
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-10 19:00
FC Neptūnas
FK Babrungas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Atmosfera
FK Kauno Žalgiris B
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Riteriai
FK Ekranas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-12 14:00
Tauras
FK Panevėžys B
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 18:00
FK Banga B
FA Šiauliai B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 19:30
FC Hegelmann B
Vilniaus BFA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
Vilnius Football Academy
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:30
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 12:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Klaipėdos FM
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
VFA Geležinis Vilkas
FA Šiauliai
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Prienų futbolo mokykla
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Prienų stadionas (dirbtinės dangos)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:30
Klaipėdos FM B
FA Tauras
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:45
Elektrėnų sav. FA
FA-FM Ateitis
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Vidzgiris
Visagino BFA
AAFF dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-15
Šeštadienį 05-04 15:00
Radviliškio ŠSPC
Kelmės SC
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-15
Šeštadienį 05-04 15:00
FA Šiauliai B
SK Mylia
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-15
Šeštadienį 05-04 15:00
Pakruojo SC
Pasvalio FC
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-17
Šeštadienį 05-04 15:00
Radviliškio ŠSPC
Kuršėnų SM
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-17
Šeštadienį 05-04 15:00
Akmenės SC
FA Šiauliai C
Naujosios Akmenės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-13
Šeštadienį 05-04 15:00
Kuršėnų SM
Kelmės SC
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-13
Šeštadienį 05-04 15:00
FA Šiauliai C
Akmenės SC
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai