FPRO LFF Taurė 2024
1 turas
Antradienis
2024-04-23 19:00:00
Visagino centrinis stadionas
0
FK Utenos Utena
9
Klaipėdos FM
Nikita Bondarev 20'
Vilius Stonys 24'
Nikita Bondarev 30'
Edgaras Bierontas 42'
Vilius Stonys 3'
Nikita Bondarev 4'
Danila Bondarev 12'
Danila Bondarev 35'
Nikita Bondarev 44'
Vilius Stonys 24'
Nikita Bondarev 30'
Edgaras Bierontas 42'
Vilius Stonys 3'
Nikita Bondarev 4'
Danila Bondarev 12'
Danila Bondarev 35'
Nikita Bondarev 44'
Pilna statistika
FPRO LFF Taurė 2024
1 turas
Antradienis, 2024-04-23 19:00:00
Visagino centrinis stadionas
FK Utenos Utena
0
9
Pilna statistika
Klaipėdos FM
Nikita Bondarev 20'Vilius Stonys 24'
Nikita Bondarev 30'
Edgaras Bierontas 42'
Vilius Stonys 3'
Nikita Bondarev 4'
Danila Bondarev 12'
Danila Bondarev 35'
Nikita Bondarev 44'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
FPRO LFF taurė
2024-04-24 15:30
FPRO LFF taurė
2024-04-23 23:00
FPRO LFF taurė
2024-04-18 12:10
Lygos statistika
Vieta lentelėje | ||
Taškai | ||
Įvarčių skirtumas |
FK Utenos Utena
Klaipėdos FM
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Džoni Kuprašvili |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK Utenos Utena
Pirmas kėlinys
20'
min
Nikita Bondarev
24'
min
Vilius Stonys
30'
min
Nikita Bondarev
42'
min
Edgaras Bierontas
Saulius Auškalnis
Skaistis Stikliorius
45'
min
Antras kėlinys
Augustinas Bučys
Mindaugas Bartašiūnas
46'
min
46'
min
Gedas Gustys
Jokūbas Jančauskas
46'
min
Danila Bondarev
Matas Dumalakas
46'
min
Natas Genutis
Ugnius Krukauskas
46'
min
Ignas Ališauskas
Edgaras Bierontas
48'
min
Vilius Stonys
49'
min
Nikita Bondarev
57'
min
Danila Bondarev
80'
min
Danila Bondarev
89'
min
Nikita Bondarev
Varžybų pabaiga
Klaipėdos FM
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 16:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Šeštadienį 05-04 18:00
EDM Statyba-Sendvaris
FK Jonava
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Sirijus
FC Džiugas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 15:00
FK Dembava
FK Babrungas
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 18:00
AFK
Klaipėdos FM
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 20:15
VGTU Vilkai
FKS Ukmergė
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
FK Riteriai
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Banga B
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FA Šiauliai B
FC Hegelmann B
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-10 19:00
FC Neptūnas
FK Babrungas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Atmosfera
FK Kauno Žalgiris B
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Riteriai
FK Ekranas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-12 14:00
Tauras
FK Panevėžys B
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 18:00
FK Banga B
FA Šiauliai B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:00
VFM Fortūna
FK Garliava
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
Vilnius Football Academy
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:30
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 12:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Klaipėdos FM
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 13:30
FK Gintaras
FA Tauras
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos
Šeštadienį 05-04 14:00
Talentų FA-FK Riteriai
FA Panevėžys-PRSSG
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 40+ futbolo pirmenybės 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus FK "Gariūnai"
Kauno FK "Virpstas"
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 40+ futbolo pirmenybės 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Kėdainių VFK "Nevėžis"
Jonavos VFK Klevas
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
FK Riteriai
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
VFA Geležinis vilkas
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:00
VFM Fortūna
FK Garliava
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:30
Klaipėdos FM B
FA Tauras
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:45
Elektrėnų sav. FA
FA-FM Ateitis
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Vidzgiris
Visagino BFA
AAFF dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai