LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 4 turas
Penktadienis 2022-05-27 13:00:00 Vilkijos gimnazijos stadionas
3
FK Vilkija
Evelina Ščerbavičiūtė 46'
Evelina Ščerbavičiūtė 78'
Gabija Malakauskaitė 88'
8
FK Saned B-Joniškio SC
Eitvydė Valantinaitė 13'
Jotvilė Šapaitė 17'
Rusnė Šešplaukytė 30'
Kornelija Domkutė 44'
Rusnė Šešplaukytė 18'
Jorūnė Lipkinaitė 23'
Jorūnė Lipkinaitė 36'
Lolita Kalinauskaitė 39'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 4 turas
Penktadienis, 2022-05-27 13:00:00 Vilkijos gimnazijos stadionas
FK Vilkija
Evelina Ščerbavičiūtė 46'
Evelina Ščerbavičiūtė 78'
Gabija Malakauskaitė 88'
3
8
Pilna statistika
FK Saned B-Joniškio SC
Eitvydė Valantinaitė 13'
Jotvilė Šapaitė 17'
Rusnė Šešplaukytė 30'
Kornelija Domkutė 44'
Rusnė Šešplaukytė 18'
Jorūnė Lipkinaitė 23'
Jorūnė Lipkinaitė 36'
Lolita Kalinauskaitė 39'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Vilkija
FK Saned B-Joniškio SC
5 Vieta lentelėje 6
13 Taškai 10
19:48 Įvarčių skirtumas 30:47
FK Vilkija
FK Saned B-Joniškio SC
Žaidėjai
3
Liucija Fedorčak (C)
10
Kamilė Vaitkevičiūtė (G)
5
Emilija Šleževičiūtė
8
Ugnė Stanevičiūtė
13
Evelina Ščerbavičiūtė
46'
78'
14
Gabija Diškevičiūtė
15
Ugnė Bartusevičiūtė
78'
21
Saulė Paulauskaitė
61'
55
Gabija Malakauskaitė
88'
77
Austėja Martinkevičiūtė
78'
99
Rūta Petrauskaitė
Teisėjai
Antrasis asistentas Edgaras Bučinskas
Teisėjas Jokūbas Kupčinskas
Pirmasis asistentas Dovydas Švėgžda
Žaidėjai
Airida Česonytė (G)
12
13'
Eitvydė Valantinaitė
3
30'
63'
Rusnė Šešplaukytė
4
84'
Lolita Kalinauskaitė
6
Rugilė Butkutė
7
Ieva Jankauskaitė
8
17'
Jotvilė Šapaitė
9
44'
46'
Kornelija Domkutė
10
68'
81'
Jorūnė Lipkinaitė
11
Austėja Žemaitytė
14
Viltė Stankevičiūtė
15
Atsarginiai žaidėjai
18
Vanesa Jakimavičiūtė
78'
19
Ugnė Jeglinskaitė
78'
25
Areta Baladinskaitė
61'
Atsarginiai žaidėjai
46'
Akvilė Radžiūtė
13
FK Vilkija
Pirmas kėlinys
13'
min
Eitvydė Valantinaitė
17'
min
Jotvilė Šapaitė
30'
min
Rusnė Šešplaukytė
36'
min
44'
min
Kornelija Domkutė
Antras kėlinys
46'
min
Akvilė Radžiūtė
Kornelija Domkutė
Evelina Ščerbavičiūtė
46'
min
Areta Baladinskaitė
Saulė Paulauskaitė
61'
min
63'
min
Rusnė Šešplaukytė
68'
min
Jorūnė Lipkinaitė
Vanesa Jakimavičiūtė
Ugnė Bartusevičiūtė
78'
min
Ugnė Jeglinskaitė
Austėja Martinkevičiūtė
78'
min
Evelina Ščerbavičiūtė
78'
min
81'
min
Jorūnė Lipkinaitė
84'
min
Lolita Kalinauskaitė
Gabija Malakauskaitė
88'
min
Varžybų pabaiga
FK Saned B-Joniškio SC

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius